Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-22 08:47:57
 
maximail

Hát, ez a görbe nagyon szép!!! :)
És Neked is beállt egyenesbe...:D

plumeria

Nekem is 3 napig volt pozitív az ovutesztem, legalábbis a 3. napig így gondoltam, mert az első két napon teljesen egyforma volt a két csík, a férjemmel is megnézettem, szerinte is egyformák voltak, aztán harmadik napon valamiért úgy gondoltam, tesztelek reggel is, és akkor a tesztcsík erősebb volt, mint a controll, tehát még "pozitívabb" volt, mint előző napokon, vagy csak akkor volt igazán az? Fogalmam sincs, de délutánra meg már halvány volt mindkét csík, szóval ha csak délután néztem volna, már negatív napot számítok, miközben lehet, hogy pont aznap volt meg az ovum, a reggeli LH-csúcsnak köszönhetően, majd délutánra már negatív volt. Na, majd kiderül...már csak 5-öt kell aludni. (fertility szerint akkor tesztelhetek :))
maximail
2013-04-22 08:38:04
 
Moha!

Úgy látszik, a ciklus első felében kiugrálta magát a görbéd. :-)

Az enyém ilyen:
maximail
2013-04-22 08:37:02
 
Tundie!

A Clostybegilt miért írták fel? És hogyhogy csak így? Az én orvosom azt mondta, addig ezt nem írja fel, amíg a férjemet és engem is ki nem vizsgáltak A-tól Z-ig, mert ezt egy nő egész életében csak 6 hónapig szedheti, és ezt 2X3-ra szokták elosztani, és nem szeretne ellőni úgy hónapokat, hogy közben lehet, hogy van egy elzáródás, vagy a férjemnél valami eltérés. És könnyen túl is stimulálhatnak, ezért kell mellette a szigorú ciklusmonitorozás.
maximail
2013-04-22 08:34:38
 


Nem időpontra megyek, de vagy úgy megyek, hogy felhívom előtte az orvost, és akkor behív (ez a ritkább), vagy a rendelési idő vége felé megyek, és akkor csak 1-2 ember van előttem. De mondta, hogy ha már terhes leszek, akkor nem kell ennyit sem várni, mert mondtam, hogy inkább eljárnék majd a magánrendelésére, de az 80 km-re van, és mondta, hogy felesleges. Nagyon jófej doki, és olyan a személyisége, hogy már attól megnyugszok, ha meglátom. A labornál sem nagyon kellett várnom.

Az orvosom javasolta öt sikertelen hónap után a hormonsort, aztán a 11. sikertelen hónap után megismételtette, most pedig a meddőségi központ kérte. Egyébként a meddőségi központban fogják vizsgálni a férjemet is, és az is ingyenes. Azt nem tudom még, hogy az eredmény mennyi idő után lesz meg.

Eddig egy fizetős dolog volt, a meddőségi kivizsgáláshoz kell három negatív adat vérből (HIV, szifilisz és hepatitisz), enélkül nem kezdik el. És ha ezt is a meddőségi központban csináltattuk volna, akkor buknánk egy hónapot, így elmentünk a helyi rendelőbe. Még nem tudom mennyi lesz, mert azzal szembesültem, hogy az orvosok nem ismerik a hatályos rendelkezést, és vagy ingyen lesz, vagy fél áron, vagy fejenként 9000 Ft. lesz. Ez majd a végén derül ki, ha az ÁNTSZ küld számlát, mert ezt ők vizsgálják, és attól függ, ki küldi a beutalót, és mit ír rá (na ez nem derült ki, hogy kinek és hogyan kell beutalni ahhoz, hogy ingyenes legyen, de még úgy sem derült ki, hogy a végén már felhívtam az ÁNTSZ-t).
emerlány
2013-04-22 08:25:21
 
Lányok, vannak ám itt biztató görbék :-)
plumeria14
2013-04-22 08:09:59
 
Kira84
nem szeretnélek ijesztgetni, de az ovu teszt maximum 2 napig lehet csak pozitív, ha a felszálló és a leszálló ágát is elkapod. Biztos, hogy egyforma erősségű volt a ét csík?

KatkaManó
tényleg 1 óra alatt megvolt? Az szuper! Remélem az eredménnyel minden rendben volt.

napsugar24, Moha13
Mindkettőtök görbéje nagyon bíztató!

kata1127
Még ne add fel!!!!!
Moha13
2013-04-22 08:02:23
 
kata1127

Lehet, hogy holnapra visszamegy.
Szorítok!
kata1127
2013-04-22 07:59:07
 
Sziasztok! Ma így állok, csökken... :(
Moha13
2013-04-22 06:46:17
 
Napsugár

Szép a görbéd!! :)
Moha13
2013-04-22 06:45:43
 
JÓ reggelt!

MRiutu! Hű, hát ez nem semmi! Már lassan mindegy lett volna, ha építetek egy házat...:D
Mi azért ennyire nem szedjük szét, de it is átkerül a fürdőszoba meg a konyha is, és a régi konyha+fürdőszoba közötti fal megy ki, hogy egyben majd egy nagyszoba lehessen. :)
NA meg mi is központi fűtést akarunk, most ezt tervezgetjük. Most már minden csak az Anyegin múlik...:S

Mai (csudamód változatos és érdekes :D ) görbém:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!