Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2013-04-22 06:11:00
 
Nekem a nődoki is fizetős, de a férjem vizsgálata is az volt, magánrendelőben. Cserébe viszont 1 óra alatt meg volt az eredmény.
Kira84
2013-04-21 23:50:14
 
Kedves plumeria14.Az ovu tesztem a 14 naptól a 19 napig volt pozi,reménykedtem is hogy na majd most össze jön .Mikor már 1 hete késett csináltam terhességi tesztet ami haloványka volt de volt rajta második csík,erre felbuzdulva csináltam egy ovu tesztet is ami erős két csíkos lett,bár tudom hogy az ovu tesztet csak jós tesztelésre lehet ilyenkor használni de bizakodtam,de hiába sajnos nem lett baba.Néha úgy érzem hogy nem is kéne próbálkozni mert minden hónap egy gyötrelem.De köszönöm hogy válszoltál.Üdv Kira84
plumeria14
2013-04-21 22:18:17
 
maximail,
és ott várnod kell, vagy időpontra mész? Az én dokimnak a közelemben van a magánrendelése, a SOTE-n rendel, de oda nem szeretnék menni. Én nem tudom, hogy majd hol szeretnék szülni, mert nekünk benne van a pakliban, hogy majd "hazaköltözünk". Te miért nézetted meg már többször is a hormon szintedet? Az orvos javasolta? Van ennek valamilyen oka?
maximail
2013-04-21 22:01:55
 
Simán a rendelőbe járok, TB-s rendelésre, mondjuk ahhoz az orvoshoz, akinél majd szülni szeretnék, de ez nem a magán rendelése. Fel sem merült, hogy ezért fizetni kellene.
maximail
2013-04-21 22:00:24
 
Most megnéztem a beutalót, és a 21. napon prolaktint és progreszteront fognak nézni, a 3. napon pedig egy csomó mást néztek, de még nincs meg az eredmény. TSH, FSH, ösztradiol, tesztoszteron, ilyesmi. És ezt már harmadszor nézik, teljesen ingyen, a nőgyógyászom (SZTK-s) beutalására.
plumeria14
2013-04-21 21:56:53
 
maximail,
nekem is csak ennyiből állt, de fizetős volt :( Neked hol nézték? Én magánrendelésre járok és az OGYEI-ben vetté le a vért.
maximail
2013-04-21 21:53:39
 
Plumeira!

Miből áll a hormonprofil amiért fizettél? Nekem már többször is néztek 3. és 21. napi vérképből hormonokat, de mindig ingyen.
Tundie
2013-04-21 21:51:30
 
Plumeria, miből áll a hormonprofil pontosan?
plumeria14
2013-04-21 21:42:53
 
Tundie,
én hormon profil vizsgálaton voltam, ami fizetős volt; de én úgy tudom, hogy ezek az "extra" vizsgálatok mind azok. Én évente járok teljes vérkép vizsgálatra, ott is minden rendben, kivéve, hogy a koleszterin szintem alacsony :(
Szerintem a nőknél kezdetben ezek a vizsgálatok a legszükségesebbek, illetve ha ezek alapján bármire fény derül, akkor annak a kivizsgálása.
Tundie
2013-04-21 21:29:10
 
Úgy olvastam, hogy többen voltatok már ilyen-olyan laborvizsgálaton. Engem még csak progeszteron és prolaktin szint mérésre küldött el a dokim. Az is fizetős volt, mert, hogy azt csak magánlaborokban csinálják azt mondta.
Lányok, benneteket milyen laborvizsgálatokra küldtek el már?
Mindenki fizetősre jár, vagy csak azért küldött oda engem, mert magánrendelésen voltam ?
Most felemelte a Clostilbegyt adagját, újra kéne mennem vérvételre, bár nem mondta.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!