Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-22 10:45:03
 
Na, most nézem a neten, hogy a vizuális nem is így néz ki...ezek a digitális képét rakták fel..:X
Akkor vissza az egész. :)
Moha13
2013-04-22 10:43:20
 
KatkaManó
Én is nagyon szorítok, hogy sikerüljön! :)

plumeria
Igen, én is rákérdeztem már, és nekem is ezt írták, hogy tervben van a cover line dolog. :)

monalizi

Én 27-én tervezem a terhestesztelést, aznap nem kell megjönnie...:)
Te mikor? :)

Ja, Lányok!!!
Jól emlékszem, hogy a dm-ben 2000 fölött van a Clearblue teszt? Mert most találtam egy internetes patikában tök olcsón (a dm-hez képest) és ingyen kiviszik pick-pack pontra is. :)
http://internetpatika.hu/spd/50001134/TERHESSEGI_TESZT_VIZUALIS_CLEARBLUE

de ha valaki jobban képben van a dm-es árral kapcs, akkor írja meg,én már rég nézegettem. :)
KatkaManó
2013-04-22 10:39:29
 
plumeria14 , nagyon szépen köszi :)

monalizi
2013-04-22 10:29:22
 
Sziasztok.
Még mindig szépen egyenesen.
Moha13 te mikor csinálsz terhes tesztet?
plumeria14
2013-04-22 10:24:37
 
KatkaManó
Nagyon sok siker kívánok nektek a lombikhoz!!!!!

Moha13,
igen, ez így másképp néz ki…a tervezettbaba is tervezi a coverline „bevezetését”, de sajnos nem tudták megmondani, hogy ez pontosan mikorra várható.
Ezt a hivatalos választ kaptam: rajta van a teendők listáján (nagyon sok más dolog mellett) - a tavasz folyamán mindenképpen meg akarjuk csinálni.
Moha13
2013-04-22 09:41:52
 
plumeria14

Én értem, hogy az emelkedés napja az ovuláció napja, de nálam a leesés után megemelkedett azonnal, csak itt a tervezettbabán nem számította bele, merthogy a leesés előtt is fent volt a hőm, na meg eleve az előző időszakban fent volt párszor, de szerintem attól még a leesés utáni emelkedés az emelkedés...:)
Szerintem az ovu előtti magas hők miatt rosszul számolja a cover line-t is, mert a fertility pl. átlagot számolt, itt meg csak a legmagasabb hőhöz képest nézi, ami szerintem így nem jó.
A fertility-n így néz ki:
http://kepfeltoltes.hu/130422/2013.04.22_www.kepfeltoltes.hu_.png
KatkaManó
2013-04-22 09:30:47
 
Plumeria, igen 1óra alatt meg volt az eredmény de sajnos nem jó :-( Mi már járunk a meddőségi intézetbe és a lombik programra készülünk.
plumeria14
2013-04-22 09:29:38
 
Moha13
szerintem a rendszer jól tette be az ovudat… A peteérés azon az utolsó napon van, mielőtt a hőmérséklet elkezd emelkedni, a coverline alatti utolsó nap.
Írtam korábban, hogy mensi előtt néhány nappal én is csináltam ovu tesztet, mert én is olvastam, hogy jóstesztnek is hívják, de engem sajnos félrevezetett. Az egyik nap nem jelent meg a tesztcsík, a másik nap már megjelent, igaz egy kicsit halványabb volt, mint a kontroll csík, de aznap este sajnos megjött. Azt is olvastam, hogy ezt csak „erős” idegzetűeknek javasolják, mert az LH szint újra emelkedhet a ciklus során és lehet hogy csak azt mutatja ki. Ne érts félre, nem szeretnélek lelombozni, csak nekem így sokkal nagyobb csalódás volt hogy megjött…
Moha13
2013-04-22 09:19:46
 
MRitu

Köszi. :)
Mi is "fészket rakunk"! :D
Egyébként csináltam ma egy ovutesztet...nagyon-nagyon halovány második csíkkal...holnap megnézem, erősödik-e. :)
Én inkább a fertility-s ovumat (15. napon a leesésnél) tartom valószínűbbnek, úgyhogy ma már elvileg a 8. napomon vagyok. :)
MRitu
2013-04-22 08:59:20
 
Moha
Neked nagyon szép a görbéd, azt hiszem, mehet már a drukkolás..
Azért ti is belehúztatok, de nem baj mert olyan szép lesz az otthonotok, amilyet szeretnétek..mi is ezért csináljuk..:)
Párom azt mondja, fészket rakunk..:)))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!