Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
ancsika10
2013-04-22 18:18:07
 
Remélem?hogy nem jelentsemmit mert a rendszer már így is azt írja hogy eltérek a népességi átlagtól:)
plumeria14
2013-04-22 18:14:19
 
ancsika10,
ez csak 0,1 fok, nekem is volt már egyszer, hogy a mensi 2. napján 0,1-et emelkedett a hőm, de utána visszaállt...az lehet zavaró, hogy most még túl alacsony osztások vannak a grafikonon...hidd el, ez nem jelent semmit!
ancsika10
2013-04-22 17:49:25
 
Csajok ezt már végképp nem értem!???
plumeria14
2013-04-22 17:36:49
 
Kedves ovu előtt állók,
az ügyfélszolgálaton jeleztem egy hibát, amellyel kapcsolatban”vizsgálat” indult és kiderült, hogy volt valami bibi (a rendszer rosszul számolta az átlagot), ami miatt nem jó helyre jelezte előre az ovut. Nézzetek rá a grafikonotokra, hogy benneteket érintett-e, mert ilyenkor 1 nap is sokat számít.
vanilla
2013-04-22 17:30:46
 
plumeria14,
nagyon koszonom!!!
napsugar24
2013-04-22 17:16:50
 
Sziasztok!
Köszönöm a biztató szavakat-reménykedem én is most egy kicsit egyenletesebb a görbém.

Tundie-a clostival kapcsolatban nagyon vigyázz-én 2 hónapig szedtem 2x1-et-és csak vérvizsgálataim voltak a gyógyszer alatt.És nagyon nagy fájdalmak-mire orvost váltottam és kiderült, hogy a bal petefészkem tele van meg nem repedt tüszőkkel. A gyógyszer utasításán rajta van, hogy csak orvosi ultrahang mellett ajánlott szedni.Én így abbahagytam.S más orvosok(2 is), azt mondták azzal az eredeti progi értékemmel is teherbe lehet esni.
plumeria14
2013-04-22 17:13:02
 
vanilla
Nem szeretnélek elkeseríteni – lehet, hogy nálad másképp lesz – de a tapasztalatokra vagy kíváncsi, ezért leírom. Én a mensi kimaradásakor csináltam LH tesztet, akkor nem mutatott semmit, de másnap is csináltam egyet, amin megjelent a tesztcsík (majdnem ugyanolyan erős volt), de nekem sajnos aznap este meg is jött  Ez nem azt jelenti, hogy ez nálad is így van, de a teszteléssel mindenképpen várj a mensi kimaradásáig. Tudom, milyen nehéz ezt kivárni, de én megfogadtam, hogy legközelebb csak akkor csinálok tesztet, ha már minimum 5 napja késik…de ezt mindenki maga dönti el.
plumeria14
2013-04-22 17:00:46
 
Kira84
Ha az ovu környékén volt pozitív a teszted, akkor az semmiképpen nem mutathatott még terhességet, mert a beágyazódás 7-12 nap. Ha pedig elvetél az ember, akkor azt észreveszi, hacsak nem egy nagyon korai fázisban történt. Nem gondolkoztál azon, hogy esetleg dokit váltasz? Szerintem nagyon alacsony az alaphőd, ami utalhat pajzsmirigy rendellenességre és annak utána kellene járni.
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Persze, egyszer mindenkinél „befigyel” a gólya, de érdemes lenne legalább egy hormon-profil vizsgálatot csináltatnod, a párodnál pedig egy sperma tesztet, ha eddig ez még nem történt meg.
MRitu
2013-04-22 16:36:15
 
ja és tényleg nem lehet hinni a görbéknek, nekem az elmúlt 2 hónapban gyönyörű volt, és mégsem lett semmi..
MRitu
2013-04-22 16:35:36
 
maximail, a dpo-t nem tudom, mert az ovum a rendszer majd szerdára teszi, de szerintem megvolt már..hamarabb van mindig mint középidő..csak most nem tesztelgettem a nagy felfordulásba..de ma a hasam majd szétszakad, ilyen még nem volt..nem tudom mi lehet..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!