Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-04-22 15:56:08
 
MRitu!

Hányadik dpo-n vagy?

Monalizi!

Én a magam részéről már nem hiszek sem a szép görbének, sem a tüneteknek, mert én pl. a hányingert, az aluszékonyságot és a szédelgést a mensi előtti napokban mindig produkálom, így tényleg csak a teszt a biztos. Ha bírod még, akkor egy hős vagy! :-)
Tundie
2013-04-22 15:37:05
 
Maximail,

azt mondta az orvosom, hogy ne aggódjak, hogy régebben évekig szedték a nők a Clostit. Bízom benne, mert hát ő az egyik szülészeti intézménynek az igazgatója is. Csak tudja mit csinál, legalábbis nagyon remélem....
fogtunder76
2013-04-22 15:23:43
 
Lányok :)
Nagyon szépen alakulnak a görbéitek :) Drukkolok nagyon :)))
monalizi
2013-04-22 14:37:03
 
Ha reggel voltunk együtt akkor se számoljam az utána lévő napot?
monalizi
2013-04-22 14:33:26
 
maximail

Szia.
Én is gondoltam rá a tünetek miatt,de akkor igazából nem lehet mert igaz hogy együtt voltunk de megzavartak minket a gyerekek és nem volt semmi. A 7. és a 10. napon csináltam és negatív lett. A másik meg nem emelkedett még ott a görbe csak jóval utána.De sose tudni.:)Várok még ameddig bírom és meglátjuk.
MRitu
2013-04-22 14:31:00
 
Hű lányok, képzeljétek, ma egész nap úgy görcsöl a hasam egészen alul, mintha mensi lenne..jobban belegondolva, akkor sem görcsölt így..nem tudom mi lehet,reggel óta de előtte semmi bajom nem volt..
vanilla
2013-04-22 14:02:04
 
Sziasztok!

Szeretném kérni a véleményeteket.
Az elobb találtam otthon egyetlenegy LH tesztet, hát gondoltam kipróbálom.
Most vagyok a 11.dpo-n. Látszódik a tesztcsík, pontosabban majnem ugyanolyan eros mint a kontrollcsík.
Mivel az ovuteszteket második hónapja használom, minden ciklusban 5-6 napot, amíg elo nem jon a csík, sott míg el nem múlik, így pontosan meg tudom határozni, hogy a tesztek szerint melyik nap volt az ovum. Eddig mindíg pontosan kimutatta a homhoz viszonyítva stb.
Megfogadtam hogy nem csinálok terhességi tesztet, mig nem késik. Nincs is otthon. ,Most meg a kezem ugyébe akadt ez az lh teszt, és nem bírtam ki, megcsináltam.
Mivel nekem mindíg ovu elotti napra jott elo ennyire a második csík, hát gondoltam megkérdezem a véleményeteket. Hátha van valakinek tapasztalata ez ugyben.
Elore is koszonom, szép napot!
maximail
2013-04-22 13:03:14
 
Moha!

Köszi! Bár már tudom, hogy a szép görbe nem jelent semmit, sőt, néha a csúnya se :-), azért mégis elkenődnék reggel, ha lejjebb menne. :-)

Monalizi!

Szerintem nem jó helyre tette az ovudat, és már a 14. dpo-n vagy. Mikor csináltál tesztet?
Moha13
2013-04-22 12:37:17
 
HAzsnált már valaki Lilly terhességi tesztet? Mert valahogy nem igazán hallani róla, pedig megnéztem a rossmannban és 20-as érzékenységű. Lehet, hogy azzal tesztelek szombaton. :)
Kira84
2013-04-22 12:03:32
 
Kedves.plumeria14 .az első nap egyforma volt de a 2-3 nap erőseb volt a kontroll csíknál,azt mondta doki lehet babás voltam csak volt egy korai vetélésem és azzal vigasztalt, hogy a természet mindent elrendez ha nem életképes vagy ha beteg lenne..hát ez van .De hátha ebben a hónapban befigyel gólya reménykedem:)Már 2 éve próbálkozunk de hát a remény hal meg utoljára....Csatolom a mai görbémet...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!