Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-04-22 20:50:57
 
Elvileg már 15 perc feküszés is segítség a fiúknak, úgyhogy ha ennyit tudsz reggel még heverészni, akkor elég is. :)
sangria
2013-04-22 20:46:49
 
Hát jó kérdés.. részemről passz:-)
Ha ma reggel voltatok együtt meg tegnap este, az már elvileg magában is jó kell hogy legyen.

Szóval, ahogy jólesik...?
Puder
2013-04-22 20:27:55
 
Moha13
sangria

mentségünkre szóljon, hogy azt hittük van egy hetünk az ovuig, így meglepetés volt ez a mostani pozitív teszt. a reggelre gondoltam én is, csak nem tudtam eldönteni, hogy mi a jobb, este+ vízszintesben maradás, vagy reggel, de utána jövés-menés
ez a nagy dilemma :)
Moha13
2013-04-22 20:19:45
 
Puder

Ha jól tudom, a spermiumok érési ideje 72 óra, szóval szerintem max. napi 1 együttlét... ha már a másnapontát túl ritkának találjátok :D:D:D
sangria
2013-04-22 20:17:24
 
Puder: hm, holnap reggel? :-)
Moha13
2013-04-22 20:16:51
 
Lányok, most akadtam bele ebbe az akcióba és eszembe jutott, hogy valaki készült endokrinológushoz, talán érdekelheti:

http://www.medicinar.hu/kupon/mini-endokrin-es-hormon-vizsgalat-a-prevencio-kozpontban-2995-ft-ert-
sangria
2013-04-22 20:12:47
 
Tundie: azért én a helyedben megkérdeznék más orvost is, főorvos ide vagy oda. Lehet, hogy régebben évekig is szedették a Clostilt a nőkkel, de gondolom nem véletlenül szigorítottak be max. 6 hónapra (talán a hosszútávú hatások miatt..?).
Azért ez egy nagyon komoly gyógyszer nagyon komoly lehetséges mellékhatásokkal.
Tény, hogy sokaknak sikerült vele teherbe esni, de személy szerint én csak akkor szedném, ha ez lenne az utolsó esélyem lombik előtt.
Persze ez csak az én személyes véleményem, nem vagyok orvos, de megkérdezni más orvost is mielőtt elkezded szedni nem sokból áll :-)
plumeria14
2013-04-22 20:12:38
 
Puder,
én úgy tudom, hogy ovu tesztet csak délután érdemes csinálni...ez előre mutatja az ovut, a hőd pedig csak utólag...így hajrá! Gondolom úgyis folytatod a tesztelést és a mérést, aztán majd látod, hogy mi a szitu.
Puder
2013-04-22 20:05:06
 
Sziasztok,

Hajrá lányok, hajrá április :)
nagy kérdőjelek pattognak a fejemben. Fél órája csináltam ovutesztet, ami pozitív lett (reggel még nem volt az), viszont tegnap este is és ma reggel is khm. aktívak voltunk :) Ilyenkor mit érdemes tenni? megvárni a holnapot, merthogy a 24 órába belefér, vagy belecsapni a lecsóba? A grafikonom szerint még koránt sincs itt az idő, de inkább a tesztnek hiszek.
plumeria14
2013-04-22 18:24:12
 
ancsika10,
szerintem az emberek 80-90%-a eltér a népességi átlagtól és ez így van jól :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!