Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-04-25 07:23:10
 
KatkaManó!

Gondolom Tapolcán úgyis javasolni fogják. Gratulálok a fogyáshoz! :-) Rajtam olyan 2-3 kiló plusz van, futok, szinte semmi szénhidrátot nem eszek, viszont egy csomó zöldséget és gyümölcsöt. Hát, nem tudom... Akkor tényleg fura, hogy Neked ilyen rossz lett. Ki kérte a vizsgálatot? A meddőségi központ, vagy a dokid? Mit mondtak rá?
Moha13
2013-04-25 07:23:02
 
KatkaManó

Tényleg elég cikkcakkos...vajon miért? Biztosan jól méred? Mindig ugyanakkor és ugyanott? Mert ha igen, lehet, hogy én megmutatnám dokinak...hogy mit szól. :)
Egyébként meg...szorítok, hogy ne jöjjön meg és baba legyen. Láttunk már nagyon furcsa terhesgörbéket...:):):)
KatkaManó
2013-04-25 07:19:58
 
Moha13, persze megmutatom, de köze nincs a ti szép görbéitekhez :( Ezért nem is értem, hogy miért nem érzem, hogy megjönne. Pedig nekem sose késik inkább 1 nappal előbb jön. Bár mondjuk holnapig még megjöhet...
Moha13
2013-04-25 07:14:07
 
KatkaManó

Köszi a szurkolást. :)

maximail

Remélem, gyorsan megjön a hőmérőd...:D
KatkaManó
2013-04-25 07:13:51
 
Maximail,

Nem akarlak elkeseríteni, de én is így voltam ezzel az IR vizsgálattal, hogy jónak kell lennie. Valóban van egy kis túlsúly rajtam, de én soha nem voltam egy nádszál vékony. Január óta alig eszem szénhidrátot, cukrot és heti 4-5 x tornázom. Fogytam 8 kilót, de még szeretnék egy kevesett.
Így úgy gondoltam nem lehet baj a vizsgálattal, éppen ezért vagyok ilyen csalódott hogy még se lett jó :(

A csincsilláim nekem is ilyeneket voltak :) Időre kérték a hamit, ha nem volt akkor verték a rácsot, imádták az almát azt is minden este kellett adnom, na arra meg a kutya volt féltékeny :) Így mindig este közös almázás volt :)
Mupp2
2013-04-25 07:13:17
 
Köszi lányok!!!

Meg várom ezt a hetet es ha meg mindig semmi akkor csinálok egy tesztet!!!
Felek a csalodastol!!!Amugy nincs semmi terhességi tunetem,sajnos!!!hat reménykedem!!!
Szép napot mindenkinek!!!!
Moha13
2013-04-25 07:13:06
 
KatkaManó

És mutatsz görbét? :)
KatkaManó
2013-04-25 07:08:47
 
Muha, Mupp ezek szép görbék én nagyon szorkulok Nektek :)

Én magamra vállaltam ezt a hónapot, hogy mindenki helyett várom a nem vártat, de képzeljétek el holnap kéne megjönnie, de semmi tünete...
maximail
2013-04-25 06:59:28
 
Moha! Szuper!

Mupp! A Te görbéd is biztató, én már tuti tesztelnék a helyedben! :-)

Csajok! Eltörtem a hőmérőt! :-S Így én ma kimaradok. Felmegyek majd anyósomék nyaralójába, hátha ott találok egyet, amit kölcsönvehetek, de már szét is néztem a vaterán, és rendelek egyet. Én valahogy csak a hagyományosokkal vagyok kibékülve. A digitális nekem egyszerűen nem működik...
Moha13
2013-04-25 06:38:36
 
Jó reggelt! :)

Mai görbe (szerencsére visszament):
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!