Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Agria
2013-04-24 15:37:01
 
Fogtunder
Nem vagy egyedül. Én is eldöntöttem, hogy nem mérem már a hőmet, mert teljesen felörlődök benne.. olvasni olvasom a fórumot, de jól eldugom a hőmérőt :)Majd jobb lesz. Most próbálok másra koncentrálni, nemsokára esküvő és az eléggé leköt.

Katkamanó
A kiindulási inzulin érték is fontos, hogy mennyiről indult. Nekem ha jól emlékszem kb. 7, 62, 42 volt az első (0, 60 és 120 perces)erre valamelyik doki azt mondta, hogy csak diétázni kell picit, valamelyik azt, hogy gyógyszer + diéta, eléggé magas, ez már inzulinrezisztencia. Egyik ismerősömnek 100 körüli volt a 60 perces, és a 0 perces is jóval magasabb, 20 körüli, ő rögtön gyógyszert kapott. Neked milyen lett?
timcsike0718
2013-04-24 15:12:12
 
Katkamanó! Én is ma voltam de nekem nem lett meg rögtön az eredmény. Majd küldik e-mail-en. Neked milyen lett?
Mirmite
2013-04-24 14:31:04
 
Fogtunder

Szerintem mindenkinél előbb utóbb kijön ez a depis
hangulat:(Hidd el együttérzünk veled.
Most mindent úgy csinálj ahogy Neked jól esik.
KatkaManó
2013-04-24 14:25:47
 
Fogtunder nem baj ha szomorú vagy sajnos az is a baba projektel együtt jár.
De hidd el nektek is sikerülni fog :-)
KatkaManó
2013-04-24 14:23:20
 
Lányok ! Tudom hogy többen voltatok inzulinrezisztencia vizsgálaton. Én ma voltam de elég furik az értékek.
Valaki megtudná mondani mi a normális ? 60 és 120 perc után.
köszönöm :-)
fogtunder76
2013-04-24 14:17:33
 
Plumeria :)

Aranyos vagy h érdeklődsz, de én most nem mérem a hőmet és nem is bírok foglalkozni a baba témával :( a párom is mondta h lassan belegolyózok az ezzel járó dolgokba :(és sajnos igaza van...depizek
Olvaslak benneteket, mert nagyon kíváncsi vagyok hogy álltok és kinek sikerül az a 2 csíkos teszt :) és szívből drukkolok mindenkinek:)) De semmi pozitívat vagy okosat nem tudok most mondani :( elszomorítani pedig senkit nem szeretnék :(
Azon is gondolkoztam h írjak-e egyáltalán, de olyan aranyos vagy hogy gondolsz rám...hát írok :)
KatkaManó
2013-04-24 14:09:24
 
Maximail , aranyosak lehetnek a csincsilláid :-) Nekem is volt 2 kislány. Nagyon imádtam őket igazi kis egyéniségek voltak.
Kira84
2013-04-24 12:11:09
 
Nos lányok ez a mai görbém,elkezdett felfelé kúszni.:)
maximail
2013-04-24 12:06:03
 
MRitu! :-)
Köszi!
Ma már ki is vettük kicsit, őket ki lehet már szinte azonnal, nem bánják a szülők. Grabowsky lett a neve, mert olyan ügyes! Már tegnap este fel tudott mászni a rácson. :-)
MRitu
2013-04-24 10:45:37
 
Maximail
Ez olyan aranyos volt, olyan jó volt olvasni :))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!