Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2013-04-25 14:12:34
 
Agria, köszönöm megkaptam :)

Nyuszifül örülünk neked :)
maximail
2013-04-25 13:59:12
 
Meg van a 3. napi eredményem:

TSH 1,6 mU/l
FSH 6,9 U/l
LH 3,5 U/l
LH/TSH 0,5
Prolactin 126 mU/l
Ösztradiol 175 pmol/l
Tesztoszteron 0,6 nmol/l

Szerintetek a TSH nem magas kicsit?

Oké, hogy 2 alatt jó, de azt mondják, 1-hez kell inkább közelítenie.

A doki egyébként azt mondta, minden oké, de épp rohant császározni valakit... Azért nagyon kedves volt...

Szereztem hőmérőt anyukámtól! :-D
maximail
2013-04-25 13:55:25
 
Nyuszifül!

Üdv újra itt! Nagyon örülök a jó hírnek! :-)
Mirmite
2013-04-25 13:49:38
 
Nyuszifül


Nagyon örülök neked!!!!!!!!
Már nagyon izgultunk érted annyira eltüntél.
Boldog babázást Nektek!!!!!
Nyuszifül
2013-04-25 13:43:21
 
Sziasztok Lányok!Üdvözlöm az újakat is! Fogtündér, így utólag is boldog születésnapot kívánok! És Kicsilla GRATULÁLOK!

Olvasgattalak titeket minden nap, és nagyon édesek vagytok, hogy mindig érdeklődtetek, hogy mi van velem.. Nem mertem ide se írni se semmit. Elmúlt a vérzésem, és van a kis mütyürünknek szép pulzáló szíve. De nem akarom elkiabálni! 6 hetesnek számítok, legalábbis a doki ezt mondta..
Lányok! ha hallgattok, rám, ne nagyon iszogassátok a teákat, mert az szerintem bezavar titeket! Amit szedjetek, az a magnézium, folsav, vas. A femibion terhes vitamin az amit most nagyon dicsérnek, és baba sem lesz nagy tőle.. Olvassatok utána!
ne áztassátok magatokat, csak zuhanyozzatok!! És fűszereset ne nagyon egyetek!

Majd akkor fogok megnyugodni, ha már 12 hetes leszek, az még 6 hét.. :(

Agria
2013-04-25 13:40:44
 
Katkamanó
Átküldtem csatoltan mindent a diétával kapcsolatban. Ne zavarjon meg, hogy pcos diéta.. ez az inzulinrezisztenciára való diéta is egyben. Sok sikert hozzá! :)
sangria
2013-04-25 12:03:53
 
Köszi, Moha! :-)
Igen, biztos, nekem egyből “rendesen” szokott megjönni.
Annyi, hogy most alig érzek valamit a hasamban, pedig a menzi előtti napok, de főleg az 1. nap elég görcsölgetős szokott lenni, lehet, hogy ez az avivának köszönhető.
De igaz, itt a luteális fázis elég rövid, az ovum későn van (előző hónapban is 20.nap körül volt, de akkor 33 napos volt a ciklus).
Azért lassan ideje lesz a hormonokat megvizsgáltatni.

Nektek azért nagyon szurkolok és jobbulást!!
Kira84
2013-04-25 12:03:42
 
Sziasztok!Hát ilyen a mai görbém,azt hittem alacsonyabb lesz mivel csak 4,5-órát aludtam,de kíváncsi leszek a holnap reggelire...:)
Moha13
2013-04-25 11:31:23
 
Egyébként ha az itteni ovut nézem, akkor mi 3 nappal előtte és ovu napján, ha meg a fertility vouját, akkor ovu előtti éjszaka és utána két nappal voltunk együtt. Jó lenne tudni, melyik húzta be jól...
Moha13
2013-04-25 11:28:43
 
sangria

Sajnálom. :(
De már tuti, hogy megjött rendesen? Mert ma még csak a 10. dpo-n vagy...nem rövid ez így luteálisnak?

JÓ sörözést! :)

Én meg most épp berekedtem, és azt olvasom a neten, hogy nem ajánlják a kakukkfűteát...:X Szóva amíg ki nem derül mi van, tuti nem iszom. És remélem, az fog kiderülni, hogy még jó ideig nem ihatok kakukkfűteát...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!