Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
maximail
2013-04-24 09:41:35
 
Velünk tegnap egy nagyon szívmelengető dolog történt. Vannak csincsilláink, egy fiú és három lány. Nagyon kedves kis lények, és hihetetlen bár, de jól elkülöníthető, valódi személyiségük van!
Tegnap a férjem sietett valahova, de kifele menet benézett hozzájuk, és odaszólt nekem, hogy úgy várja már, hpgy legyen kiscsini (a nagy bundától nem látszik, ha terhes valamelyik). Mondom neki, hogy én is nagyon várom már. És ahogy benyúltunk hozzájuk, szétugrottak, és ott volt egy gyönyörű csinibaba! Úgyhogy már öten vannak. :-)
Annyira aranyos, és olyan szép! A papa fehér, a mama szürke, a kicsi pedig fehér alapon halványszürke mintás. Ugyanúgy néz ki, mint a nagyok, csak ici-piciben, és nagy a feje, mint azoknak a tescós kulcstartóknak. :-)
maximail
2013-04-24 09:24:41
 
Sziasztok!

Moha! Elég hasonló a görbénk, csak én alacsonyabb tartományban mozgok. :-)

Holnap megyek a 21. napi vérvételre, és elvileg megtudom a 3. napi eredményét. Jövő kedden meg megyünk Tapolcára a PRI-be.

Utolsó napokat taposók: Nagyon együtt érzek, engem is ezek a napok viselnek meg a legjobban. Minden pisilés egy stressz, hogy na, van már valami jel? A múlt hónapban annyiból volt kicsit könnyebb, hogy leesett a hőm, és emiatt tudtam, hogy a barnázás rosszat jelent... Kitartás mindenkinek!!

Amúgy drukkolok mindenkinek ezerrel!
Moha13
2013-04-24 09:07:10
 
Mirmite

:D
Hát, mondtam, hogy jól dugja el, mert lehet, hogy keresni fogom...:D Istenem...tisztára, mint a drogosok...:D:D:D

Egyébként meg megnyugtatott a dolog, hogy ovuteszttel tesztelhetek, szóval azt elhasználtam egyet...nem volt második csík. :)
Mirmite
2013-04-24 09:05:20
 
Moha

Kiváncsi vagyok fogod e keresni a tesztet:)
Moha13
2013-04-24 09:00:02
 
Vettem tegnap egy Intimed tesztet a szombati a hétvégi teszteléshez...hazajöttem és úgy éreztem, nem fogom kibírni szombatig, főleg, mikor elolvastam, hogy annak ellenére, hogy 25-ös érzékenységű, már a nemvárt előtt 3-6 nappal képes kimutatni a terhességet. Úgyhogy odaadtam a férjemnek, hogy dugja el és csak szombat reggel adja ide...eldugta. :D
plumeria14
2013-04-24 08:50:50
 
vanilla,
a ciklusban a follikuláris szakasz (ovuig) hossza változó, de a luteális viszonylag állandó és az egyénre jellező. Azért csak viszonylag, mert ezt is sok minden befolyásolja...pl próbálkozik a beágyazódással a kicsike, de mégsem sikerül...vagy csak egyszerűen a stressz miatt késik :( Nekem ez átlagosan 17 nap, bár ez is volt már 14 és 18 is, de az általában az átlaghoz tartja magát. A rendszer is ezekkel az átlag értékekkel számol, amikor előrejelzi az ovut és a következő mensit.
vanilla
2013-04-24 08:37:51
 
plumeria14

lenne egy kérdésem Tőled. Ìrtad, hogy az ovud volt már 9,10,11. napon is. A lutearis időszakod mindíg megegyezett? Mindíg ugyanannyi nap volt? És aszerint jött meg neked előbb vagy később?
Csak azert kérdezem mert arra lettem most figyelmes, hogy meglehet a lutearis időszak mindíg megegyezhet, mivel nekem már egy idelye minden második ciklusom 26 napos, amúgy 27.
Èshát a két görbém is mutatja.
Hát elemzésképp és információgyüjtésért :)
Köszi válaszod!
plumeria14
2013-04-24 08:22:57
 
vanilla, Mohának igaza van!

Moha13, a te görbéd még mindig szép 

Fogtunder76,te hogy állsz ma?
Én kíváncsi vagyok, hogy ebben a ciklusban mikor lesz az ovum, mert volt már a 9. napon, a 10.-en és a 11.-en is.
Az én görbém:
Moha13
2013-04-24 08:15:35
 
kata1127

Gondolj arra, hogy a félelmed abszolút nem befolyásolja pozitív irányba a dolgokat, tehát ha meg akar jönni, akkor úgyis meg fog, viszont ha nem, akkor ne zaklasd feleslegesen a szervezetedet azzal, hogy agyonaggódod magad...
Szorítok! :)
kata1127
2013-04-24 08:01:37
 
Hali!Ma reggeli görbe. annyira félek h megjön, enyhe görcsök vannak
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!