Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kiara
2013-04-24 21:15:09
 
Sziasztok!
Volna egy kérdésem, amíg szedtem a fogamzásgátlót addig nem volt mensi előtt barnázás, megjött amikor kellett és kész.
Amióta nem szedem a gyógyszert és próbálkozunk azóta előtte 1-2 napig "maszatolok".Nem feltétlenül barnázok,inkább ilyen halvány-közép rózsaszín folyásom van.
Ez lehet hormonális dolog vagy inkább ahogy megpróbál magához térni a szervezetem a sok éves fogamzásgátló szedése után?????
HA hormonális csak gyógyszeres kezelés létezik, vagy esetleg van valami tippetek, gyógytea, vitamin, stb..?????
Nagyon köszönöm!!!
Zsófikám
2013-04-24 20:54:11
 
Sajnos azt hiszem én is csatlakozok a Májusiakhoz... :)
Érzem a pocakom... :( majd legkozelebb... tobbiekért szorítok... :)
monalizi
2013-04-24 20:39:10
 
Úgy néz ki ma mindenkinek esett. :)
zs1982
2013-04-24 20:36:20
 
Sziasztok!

Elég régen írtam már, de folyamatosan olvaslak Titeket...
Szerintem ez a hónap sem végződik sikerrel nálam, mit gondoltok?
Moha13
2013-04-24 20:35:12
 
napsugar24

Nekem is esett ma, nézd, remélem, holnapra visszamegy, és remélem, a Tied is. Ha 4-kor kelsz, akkor feküdj le korábban, hogy meglegyen a 6 óra...egyébként lehet, hogy úgy is bezavarja a mérést...nem tudom, ilyenkor mit lehet csinálni.
De max akkor ezt az egy napot nem veszed figyelembe...holnapután már normálisan kelsz? :)

Én szombaton tesztelek először...eddig sikerült kibírnom, hogy ne. :D
napsugar24
2013-04-24 20:02:12
 
Sziasztok!
Én így állok ma, esett a hőm-de holnap is gondolom rossz lesz az érték, mert 6 helyett 4-kor kelek-ilyenkor mennyire befolyásolja?
plumeria14
2013-04-24 19:43:58
 
emerlány
nem értek egyet a dokival, mert a ciklus első napjának a menstruáció első napját tekintjük. Vannak, akiknél a menstruációt néhány napos pecsételő vérzés vagy “barnázás” előzi meg, ez nem számít, azt a napot vegyük amenstruáció első napjának, amikor először jelentkezik rendes vérzés. Több napig tartó pecsételés, “barnázás” esetén azonban érdemes orvoshoz fordulni, mert hormonális problémákra utalhat.
Tundie
2013-04-24 19:10:43
 
Szerintem csináld úgy, ahogy a doki mondta.
emerlány
2013-04-24 17:41:03
 
Sziasztok lányok!

Sajnos úgy néz ki április nem lett az én hónapom: tegnap óta barnázok, a hőm is elindult lefelé (az előző ciklust leszámítva eddig mindig 23 napra jött meg, szerintem most is meg fog holnap)

Ma voltam dokinál, kaptam beutalót hormonprofil viszgálatra, meg folliculometriára,és vércukorra bár az orvos azt mondta szíve szerint még nem adna, próbálkozzunk még egy évig... De aztán amikor kiderült, hogy volt PCO-s a családban és a múlt ciklust nézve nekem is kicsit rendszertelen lett a mensim + előtte utána barnázok végül mégis belement :-)

Egy valamit viszont nem értek: a doki az első barnázós napot vette az új ciklus kezdetének és szerinte holnap lesz így a 3. nap, akkor kell mennem vérvételre - szerintem viszont a barnázós napok még az előző ciklus végéhez tartoznak, és csak holnap lesz az első napom, vagyis pénteken kellene mennem vérvételre... szerintetek?
KatkaManó
2013-04-24 17:02:21
 
köszi lányok a gyors válaszokat :-)
o. 18 ez jó
60 perc 88
120 perc 83

ha jól tudom akkor 45 az érték határ.
Nekem se lett meg azonnal. Reggel voltam és délután küldték e mailbe.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!