Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65813 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
sangria
2013-04-25 11:25:15
 
Hát, nekem megjött.
Most nem vagyok elkeseredve, csak magamra vagyok dühös kicsit, mert ovu előtt 2 nappal voltunk együtt, ovu előtti nap jól bealudtunk, ovu napján meg nem volt itthon. Pedig előtte tartottuk a 2 napokat, pont itt maradt ki 3..:-S

Inkább annak örülök, hogy a ciklusom most visszament 30 napra.. Nem szokott napra pontos lenni, de a múltkori 33 napos már kiugróan hosszú volt. Barnázgatni sosem szoktam előtte, így legalább rögtön tudom, hogy mi van..
A görbém meg nem éppen tankönyvi, szerintetek utalhat hormonzavarra?

Ja, és hétvégén én fogok sörözni és apa vezet! Hehe :-)
Moha13
2013-04-25 11:17:10
 
Na, azt hiszem, tényleg abbahagyom az internetolvasgatást...:X
Ezt találtam: http://www.maternet.ro/Tanfolyam/2Av%C3%A1rand%C3%B3sanyukakilench%C3%B3napja/Gy%C3%B3gyn%C3%B6v%C3%A9nyek/Ker%C3%BClend%C5%91gy%C3%B3gyn%C3%B6v%C3%A9nyek/tabid/103/language/hu-HU/Default.aspx

felsorolják a palástfüvet is kerülendőnek, pedig máshol mindenütt ajánlják...most akkor mi van?
Moha13
2013-04-25 10:49:57
 
Igen, én sem értem ezt a hónapot...:D
Eleve mik voltak nálam ezek a magas hők ovu előtt?? NA, mindegy, majd kiderül, mi a helyzet...:)
Szorítok nekünk nagyon...:)
KatkaManó
2013-04-25 10:42:35
 
Moha, nekem is holnap kéne megjönnie. Én is már előtte egy hétel szoktam érezni de most semmi... illetve ma néha-néha görcsölget de nem vésze. Tényleg szeszélyes az április :-)
Moha13
2013-04-25 10:00:51
 
kata1127

Persze, hogy reménykedhetsz!
Én is azt csinálom és nekem is péntek és vasárnap között kell megjönnie. Én szombaton tesztelek, ha addig nem jön. :)
Nekem ovu óta állandóan ilyen fehér, krémszerű és tegnap óta érzékeny ott lent, amikor ülök, akkor érzem...mint amikor pisilnie kell az embernek...
Ja, és a melleim is érzékenyek és duzzadtak, de ez általában így szokott lenni ilyenkor, csak máskor már 1 héttel mensi előtt, most meg csak tegnap óta.
Nálam ennyi.
Ki miket tapasztal még így a hétvégi nemvárt előtt?
kata1127
2013-04-25 09:56:51
 
Sziasztok! Mai görbe.. ma eddig enyhe barnás folyás. szerintetek még reménykedhetek? Elvileg péntek vasnap között kellene megjönni.. :S
KatkaManó
2013-04-25 09:53:49
 
Agria, köszi szépen :)
Elvileg PCOS nem vagyok ezt kizárták.
A diéta érdekelne átküldöd a katkamano01@gmail.com -ra ?

Köszönöm :)
Agria
2013-04-25 09:20:52
 
Bocsi lányok, megkergült a gép.. többször is elküldte..
Agria
2013-04-25 09:18:17
 
Katkamanó
Ne add fel a diétát, változni fog a jó irányba az inzulinod, :) és azt követően a hormonjaid és a hőgörbéd is! :)De sokszor több idő kell neki. Ehetsz szénhidrátot, sőt kell is, csak a lassan felszívódó szénhidrátokat (teljes kiörlésű lisztből, zöldségeket). Sőt még gyümölcsöt is kell enni, csak meg van hogy mikor mennyit. Pcos diétáknak nézz utána, ott leírnak mindent. Ha nem találsz szólj, tudok küldeni. Igaz, hogy a baba még nem sikerült nálam, de elértem, hogy szép lett a bőröm (nagyon pattanásos volt), 2-3 havonta menstruáltam és most magától megjön 28-30 napokra, sőt elég sokszor van peteérésem is már! Én már ennek is tudok örülni :)
Agria
2013-04-25 09:16:53
 
Katkamanó
Ne add fel a diétát, változni fog a jó irányba az inzulinod, :) és azt követően a hormonjaid és a hőgörbéd is! :)De sokszor több idő kell neki. Ehetsz szénhidrátot, sőt kell is, csak a lassan felszívódó szénhidrátokat (teljes kiörlésű lisztből, zöldségeket). Sőt még gyümölcsöt is kell enni, csak meg van hogy mikor mennyit. Pcos diétáknak nézz utána, ott leírnak mindent. Ha nem találsz szólj, tudok küldeni. Igaz, hogy a baba még nem sikerült nálam, de elértem, hogy szép lett a bőröm (nagyon pattanásos volt), 2-3 havonta menstruáltam és most magától megjön 28-30 napokra, sőt elég sokszor van peteérésem is már! Én már ennek is tudok örülni :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!