Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
advisory
2013-06-07 10:21:27
 
Sziasztok:)
Én még új vagyok itt, ez a második hónapom amit mérek, de itt van a görbém, én bízom benne, h most sikerült. Szerintetek?
plumeria14
2013-06-07 09:40:05
 
emerlány
Bár 3 napig nem mérted, de szerintem a 15. napon volt az ovud, mert után szépen felugrott a hőd.

capri
Életem első tesztjét csak akkor szeretném ellőni, ha késik…még nem döntöttem el, hogy melyik nap…nekem viszonylag hosszú, 16 napos a luteális fázisom, úgyhogy még várok. Nagyon furi egyébként, mert ebben a hónapban valahogy nyugodtabb vagyok, nem izgulok a hőm miatt és nem számolgatom a napokat, hogy mennyi van még a nemvártig…
capri
2013-06-07 09:37:40
 
Mirmite, egymás mellett fogunk haladni, mert nálam szerintem inkább 14-15. nap körül várható az ovu. :-)
Mirmite
2013-06-07 09:20:36
 
Sziasztok!

Elég sokan hajráztok most a napokban,
mindenkinek óriási drukk!!

Zsófikám,örülünk Nektek nagyon!
Vigyázzatok magatokra!

Én már a következő ciklusban vagyok:(
capri
2013-06-07 09:11:50
 
Sziasztok!
Adry03 és csera84, ne adjátok fel még ezt a hónapot!
Zsófikám, csak így tovább! És köszönjük! :-)
járókriszta, ez csak 0,1 fok. :-)
plumeria, mikor akarsz tesztelni? ;-)
emerlány, legalább egy jó hír. :-)
Nálam még piros..., elmúlhatna már.
emerlány
2013-06-07 09:01:51
 
DinaDarko gratulálok
Lányok lehet hogy mégisncs veszve ez a hónap : ugye pár napig a temetés miatt nem tudtam a hőmet mérni és ovutesztelni sem volt lehetőségem (pont akkor amikor a rendszer szerint az ovum volt várható) de én úgy látom nem is akkor volt ovum. (12-16 nap között szokott lenni)
plumeria14
2013-06-07 08:47:33
 
Sziasztok lányok!

Adry03
Te hogy állsz ma? A szurkálás utalhat beágyazódásra is, nem feltétlenül kíséri beágyazódási vérzés. Ebben a hónapban én is éreztem olyanokat, amiket te is írtál. Azt néztem, hogy nekem is az ovu utáni 7. napon esett egy picit a hőm, de utána visszament…

csera84
Azért még nem kell elkeseredned, mert még mindig fent van, szerintem csak hullámzik.

Zsófikám
Ez nagyon jó hír ám mára! Vigyázzatok nagyon magatokra!

jarókriszta
Megy a drukk!

Nekem ma visszament a hőm (tegnap majdnem egy órával korábban mértem):
csera84
2013-06-07 07:00:37
 
sziasztok. Én igy állok ma reggel. Mindenkinek szép napot, és sikeres görbevezetést!
jarókriszta
2013-06-07 06:53:59
 
Sziasztok hát én igy állok ,remélem ez hónap sok örömet hoz mindenki számára. Az én hőm leeset ma reggelre.Szép napot mindenkinek
Zsófikám
2013-06-06 22:12:12
 
Csajok .... Ma voltam dokinal ... :) Nagyon boldog vagyok... Mar ott dobogott az icinko picinko kis babacskamnak szívecskeje .... Meg mindig nem tudom elhinni ... Remelem minél hamarabb sikerül mindenkinek.... Imádkozok mindenkiért .... :) itt leszek veletek ...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!