Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
csillka
2013-06-08 09:11:49
 
Sziasztok,
véleményetekre lenne szükségem!
Ma a férjem ébresztett 7 órakor,hogy mérjem meg a hőmet, mert ma valahogy nehezen ébredtem. És úgy félálomba megmértem, és látom, hogy 35,9. Gondoltam, hogy ez milyen alacsony, és még egyszer megmértem(rögtön azonnal)és akkor 36,1 volt.
Most olyan tanácstalan vagyok. Végül átlagot számoltam és 36 írtam be :)
maximail
2013-06-08 07:45:31
 
Zsófikám!

Gratulálok! És nagyon aranyos vagy, köszönjük!
jarókriszta
2013-06-08 06:53:38
 
sajnos lefele megy a hőm.szép napot mindenkinek
advisory
2013-06-08 06:27:32
 
Na ennyit a korai örömködésről....
na nem baj, majd legközelebb, ebben a hónapban a dokim is figyelni fogja, mi zajlik odabent...úgyh megduplázzuk az esélyeket...
köszönöm mindenkinek aki szurkolt nekem, hasonló jókat kívánok mindenkinek.Ne adjátok fel..!
millió puszi:))
liw133
2013-06-07 23:52:08
 
Veres Szilvia

Én is szoktam mérni délután, lefexem és fél ora mulva megmérem és a kapott eredményböl levonok 5-öt és érdekes modon mindig az lesz a reggeli höm:)) probáld ki, nekem bejött hogy miért azt én se tudom...Sok sikert mindenkinek
Adry03
2013-06-07 21:53:54
 
Sziasztok !

csera

Még van esély.

capri

Én soha nem adom fel !! Csak próbálok reális lenni.

Mirmite

Csak ismételni tudom magam. Talán a következó ciklusban sikerül.

advisory

Szép a görbéd. Megy a drukk !

emerlány

Hátha, bejön...

Zsófikám

Én is gratulálok. Vigyázzatok magatokra !

Pulmeria

Én is úgy állok, mint te. Visszament a hőm és ma már semmit sem éreztem. Kivéve csak 1 kis reggeli szurkálást. Aztán el is múlt.
csera84
2013-06-07 18:08:59
 
pulmeria, advisory

Nagyon szép a görbétek. hajrá ...
kardvirag
2013-06-07 18:04:29
 
Sziasztok! Gratulálok azoknak, akik pozitívat teszteltek, vigyázzatok magatokra! :)
Küldöm a görbém, habár kevés nap van mérve eddig.
VeresSzilvia
2013-06-07 18:01:22
 
Ez a baj, hogy én is keresem a hasonlóságokat, és mikor nincs, már negatív vagyok.....
csillka
2013-06-07 17:00:20
 
Sziasztok!
Akiről kiderült, hogy várandós annak hatalmas GRATULÁCIÓM!
Akik meg új ciklust kezdtek azoknak üzenem, új ciklus új esély! Nem úgy kell rágondolni, hogy most sem sikerült, hanem úgy, hogy ebben a hónapban sikerülhet. Ez a jó ebben hölgyeim, minden hónapban új esélyt kapunk. :)
Az előbb nézegette a grafikonokat, próbáltam valami törvényszerűséget találni benne, hát kevés sikerrel. Olyanokra gondoltam, h mondjuk akik teherbe estek azoknak a ciklus alatt nem ment 36,2 fokalá,vagy hasonló. De semmi. Egy biztos, hogy semmi sem biztos :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!