Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
jniki82
2013-09-06 10:12:00
 
Nem sétődtem meg a kérdéseden!Pont ezeken dillemázom én is!A gond az, hogy emailban küldte az eredményt mi pedig már pont belecsúsztunk az ovus időszakba, és csak csütörtökön rendel ott ahova én járok hozzá és pont délután!Na, én a héten pont délutános vagyok és az utolsó pillanatban már nem engednek el melóhelyről mert nincs más helyettem!Az volt a gond, hogy 3 hetet kellet várnom az eredményre.Majd a jövőhéten megbaszélem vele, hogy mi legyen akkor most!Telejes a tanácstalanságom!
Moha13
2013-09-06 10:03:16
 
jniki82
Ne haragudj a kérdésért, nem bántani akarlak, csak ha kiderült, hogy valami fertőzés áll fenn, nem kellett volna ezt a hónapot rászánni a kezelődésre és kihagyni most a próbálkozást? Vagy már ovu után voltál dokinál?
Mert most én sem tudnám, mi legyen...mert ugye ha próbálkoztatok, van esély arra, hogy összejött, viszont ha valami gond van és nem kezeled, az a létrejövő terhességre sem hat túl jól...szerintem, bár, nem tudom, miről van szó.
Szerintem hívd fel a dokidat és kérdezz rá, biztosan tud valami megoldást.
jniki82
2013-09-06 09:55:58
 
Moha,
Klion D hűvelykúp.Valami fantasztikus fertőzést mutattak ki a kenetből!
Mirmite
2013-09-06 09:31:31
 
Moha

Tegnap este leteszteltük a hőmérőt:)
Moha13
2013-09-06 09:27:15
 
jniki82
Milyen gyógyszer?
Moha13
2013-09-06 09:23:13
 
Mirmite
Szép kis egyenes...:)
Szerintem nem romlott el a hőmérőd, de letesztelheted a férjeden...én néha megméretem vel a hőjét, és utána kuncogunk, hogy lám, én mindig melegebb vagyok pár tized fokkal...:D
jniki82
2013-09-06 09:21:12
 
Sziasztok!

Hát berakta a rendeszer az ovumat, most várakozó állaspont van!Nem tudom, hogy lesz e siker, mert pont aznap voltunk együtt.Jó lenne tudni, mert a dokim felírt egy olyan gyógyszert amit nem lehet használni ha baba van, viszont ha most nem kezdem el akkor a jövő hónapot is bukjuk, mert a gyógyszer használata alatt nem csinálhatunk semmit!
Ez őrület, hogy minden hónapban jön valami.Ráadásul még beteg is lettem,gondolom hogy ez sem tett jót a dolgoknak!!!!
Már megőrülök!Nem is tudom, hogy aki évek óta próbálkozik az hogyan bírja!
kbettina
2013-09-06 09:17:12
 
Köszi csajok! Plumeria:igazából nem is figyeltem,arra emlékszem hogy előtte kb 2 nappal krémes volt a folyásom! Megy a drukk midenkiek azovuláláshoz,és a beágyazódáshoz!:)
Mirmite
2013-09-06 09:16:40
 
Sziasztok Lányok!


Kicsit eltüntem!Nem volt jó a gépünk:(A telóm
meg nem mutatja a görbéket ezért nem szóltam semmit:)
Most próbálok visszaolvasni,jó sokat kell:)
A main már túl vagyok:)
Kbettina nem elkeseredni,az az együttlét jókor volt!

Moha próbálok csendben maradni:

Nekem megint késik az ovum mint 2 hónappal ezelőtt:)
Remélem ma már meglesz:)
Ez az egyenesem(lehet rossz a hőmérőm?)
capri
2013-09-06 08:47:21
 
Moha,
lehetett, bár ennyire korán nem szokott... Írtam is hétfőn, azt hiszem, hogy a jelek erre utaltak. Viszont mi csak hétfőn (este) voltunk együtt... :-( Beszippantottak bennünket a dolgos hétköznapok. :-S Viszont vasárnap este vettem be az első gyógyszert, lehet, hogy az is belejátszott a hő emelkedésébe (progeszteron ugyebár). Szóval én most viszonylag nyugodtan - és remények nélkül - várok... :-)
De tartom, Neked most pozi HCG, nekem jövő hónapban, és minden rendben! :-) És legkésőbb velem együtt a többieknek is! ;-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!