Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Dia1984
2013-09-08 16:17:08
 
Sziasztok Lányok!

Úgy látom elég sokan vagyunk, akiknél (negatív értelemben) elég érdekesen alakul ez a ciklus. :(
Nokeni
2013-09-08 16:00:24
 
Szia Szilvi!

Megkérdezhetem, hogy mióta próbálkoztok?
Elvileg mi is jókor időzítettünk már a múlt hónapban is és mégsem sikerült :-( Remélem ez most másképp lesz :-)
Az, hogy nem pont ovukor voltatok együtt, szerintem az még nem kizáró ok....
Szilvia1980
2013-09-08 12:16:14
 
Nokeni: Igen akkorra nem várom:) bár ehhez a hónaphoz nem fűzök nagy remény:( mert eddig mindig tökéletes volt az időzítés, most úgy hozta a sors, hogy csak ovu elött 2 nappal tudtunk együtt lenni...:(:( nem hiszem, hogy pont most volt az a hónap ami pozi eredményt hozna sajnos:(nem vagyok pesszimista, csak probálom reálisan nézni a dolgokat! De minden meglehet:) félek már a csalódástól:(
plumeria14
2013-09-08 12:14:26
 
Moha13,
elmegyek a dokihoz a megbeszélt időpontra, de sajnos a tesztet ovu után már nincs értelme megcsinálni. Azt akkor kell, amikor van termékeny nyák, hiszen arról kell megállapítani, hogy átengedi-e a fiúkat, vagy sem. Nyák hiányában értékelhetetlen lesz a vizsgálat. Mindenképpen meg akarom beszélni a dokival a következő lépéseket, így a teszt is csúszik 1 hónapot.
Lina1005
2013-09-08 11:54:37
 
Lanyok, én ma igy allok. Mult honapban a honap 9. napjara tette az ovut, en ebben a honapban fogom eloszor tesztelni. Egeszen izgalmas ez a varakozas (sokkal kellemesebb mint a honap vegi....)

Jo vasarnap delelottot mindenkinek!
Nokeni
2013-09-08 11:47:16
 
Sziasztok!

Szilvi:
Szépen felment a hőd :-)
Ahogy látom te is 21.-re nem várod, én is!
Az én hőm meg meg sem mozdul, amiért aggódtam is de itt a lányok meg nyugtattak, hogy jó így...

Plumeria:
Akkor holnap nem mész el a tesztre?

Szép napot
NewHope
2013-09-08 09:46:57
 
Moha, ma én is "lezuhantam"
Le vagyok betegedve, úgy gondolom a hét közepi tüneteim is a lappangó vírust jelezhették inkább, most már 80%-ra azt mondom hogy szerdán-csütörtökön, de legkésőbb pénteken meg fog érkezni a nemvárt. Még írásba is adtam :D Na nem baj akkor majd szeptember. De majd meglátjuk.
Bettuska
2013-09-08 09:31:31
 
Kedvesem Szilvia 1980!
Igen, azt gondolom jól alakul a höm, remelem üár Map Mila positivster tesztelhetek, fél év utáni végre:-) Kellemes hétvégét mindenkinek!
Szilvia1980
2013-09-08 09:20:37
 
plumeria14: remélem, hogy mostmár pozit fogsz te is tesztelni:)
Nekem minden hónapban van középidős fájdalmam...
plumeria14
2013-09-08 09:09:30
 
Szilvia1980,
szépen felment a hőd.
Nálam megint lassú emelkedés várható, de szerintem tutira hajnalban volt az ovum, így a holnapi PCT teszt ugrott...most először volt középidős fájdalmam is, bár a fájdalom szó nem a legjobb szó rá, szóval éreztem az ovut. Így állok ma:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!