Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
NewHope
2013-09-05 10:23:27
 
Moha: már volt 2 terhességem (1 sikeres, 1 missed ab), és mind kettőnél már a beágyazódás napjától éreztem terhes tüneteket. Hasfeszülés, émelygés, szédülés, mellérzékenység, derékfájás. Tudom hogy könyv szerint ez korai, de magyarázd ezt meg a testemnek! :D
Amúgy meg lehet hogy minden hőmérőzés ellenére korábban volt az ovum mint ahogy itt mutatta a rendszer. Ki tudja, bármi előfordulhat...

Tényleg, van itt még olyan rajtam kivül ahol már van baba és tesógyártásban vannak? Vagy mindenkinek első? Csak kiváncsiskodok :)
Dia1984
2013-09-05 10:17:38
 
Moha
Én is izgatottan várom, hogy mi lesz ennek a vége. Az a baj, hogy dokihoz is olyan sokára megyek (még 2 hét), pedig jó lenne már előre lépni!

Jniki
Hasonló cipőben jársz, mint én, csak Te néhány tizeddel feljebb vagy. Szerintem is az lehet a baj, amit talán Moha írt: nem emelkedett még magasabbra a hőd a leesés előtt hőmérsékletednél. Reméljük 1-2 napon belül már beteszi!

NewHope
Szépen alakul a görbéd! Ki tudja, lehet született túlélők a kisfickók, és néhányan még jó helyen voltak jó időben! :) Láttunk már "csodát". (Éppen 1-2 hónapja született egy pozitív tesz - sajnos nem emlékszem kinél. Ők is csak 1-2 alkalommal tudtak együtt lenni; azt gondolták lehetetlen időpontban. És mégis zebrás lett a teszt.)
Moha13
2013-09-05 09:06:28
 
jniki82
Szerintem bizonytalan a rendszer az ovudat illetőtn, mert a süllyedés előtt is volt ugyanilyen magas hőd, ezért még vár, hátha történik valami. Ha esetleg elindul fölfelé, tuti, hogy berakja.
Nekem is volt már ilyen, hogy csak 5. napon rakta be. Pár nap és kiderül...:)
Moha13
2013-09-05 09:03:54
 
NewHope
Szurkolok, hogy jó túlélők legyenek (voltak) a katonáitok, de ezek a "tünetek" még koraiak szerintem...:)
jniki82
2013-09-05 09:03:50
 
Sziasztok Lányok!

Mondja meg nekem valaki, hogy mikorra rakja be egy rendszer az ovut?
Én eddig úgy értelmeztem, hogy ha megvolt a süjjedés és utána 3 napig magasan marad a hö akkor megvolt!
Ez a görbém eddig
NewHope
2013-09-05 09:01:00
 
Jó reggelt!
Látom nagyban megy az együttlétek időzitése. :) Na most az én görbémet nézzétek meg, szerintem nem rossz, plusz pár napja feszül a hasam és tegnap óta hányingerem van (aminek emésztési oka nincs). Ovu előtt 8(!) nappal voltunk együtt egyetlenegyszer a hónapban mert apa külföldön dolgozik. Van erre esély, most komolyan? Ezek a kis halacskák Bear Gryllst néztek vagy valami más túlélő showt? Nagyon szkeptikus vagyok, pedig a szervezetem jelez, de lehet, hogy csak képzelem. Nem merem senkinek sem mondani csak itt megosztottam ti már láttatok karón varjút :)
plumeria14
2013-09-05 08:23:01
 
Dia1984,
hát, kizárásos alapon marad a mai és a holnapi összebújás és a hétfői kötelező ráadás :)
Moha13
2013-09-05 08:11:20
 
Dia1984
Igen, jó...csak nem nagyon lett eddig eredménye a szép görbéknek. :)

A Te görbéd még mindig érdekes...már kíváncsi vagyok, mi lesz belőle...remélem, valami jó. Furcsábbnál furcsább görbékből lettek már babák, szóval...ki tudja...:)
Dia1984
2013-09-05 08:03:39
 
Sziasztok!

Moha
Megint nagyon bíztató a görbéd. Jó, hogy mindig ilyen szépen, egyértelműen látszik az ovud!

Plumeria
A ma esti és péntek reggeli összebújást én is megkockáztatnám a helyetekben. Hátha!

Nálam semmi pozitív változás:
Moha13
2013-09-05 08:01:26
 
plumeria14
:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!