Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
KatkaManó
2013-09-07 10:02:13
 
Moha még mindig szép magasan van a hőd :)
Mirmite
2013-09-07 09:46:58
 
Moha

Szeretjük a furcsa görbéket,a tuti szép eddig úgyse hozott eredményt:)


Én most megint késői ovuval:)Már nagyon vártam de legalább kiderült hogy jó a hőmérőm:)
Mirmite
2013-09-07 09:44:03
 
Nokeni

Mért is kellett volna leesni a hődnek?
Írod hogy kedden pozi ovu teszted volt,a hőd szerint
meg is volt az ovud kedden,vagy szerdán aztán szépen megemelkedett:)Holnapra a rendszer is valószínűleg besötétíti a zöld sávokat.Ez így jó nem kell leesnie:)
Moha13
2013-09-07 08:35:06
 
Jó reggelt!
Hát, az én görbém egyre furábban viselkedik...:X
KatkaManó
2013-09-07 07:38:05
 
Moha13 nem szeretek beképzelni semmit magamnak, de egésznap nagyon rossz volt a közérzetem többször kűzdöttem hányingerrel és én imádom a halat de még csak rá gondolni se tudok...
Az is lehet hogy valami bújkál bennen de az ember ilyenkor ezt a lehetőséget sem veti el :)
Végre visszakerült az ovum :)
Nokeni
2013-09-07 07:36:55
 
Sziasztok!

Megint jöttem egy kicsit "értetlenkedni" :-)
Mára vártam a hőleesést de semmi....
Az ovu teszt kedden lett egyértelműen pozitív, együtt is voltunk Apával!
Csütörtök reggelre felment a hőm és azóta is ugyanott van!
Nekem a múlt hónapban sem esett le hanem a napok óta tartó 35,9-ről felment 36,5-re!
Szerintetek akkor lehet, hogy csütörtökön megvolt az ovu?
Szép napot mindenkinek
Moha13
2013-09-06 20:19:05
 
KatkaManó
Milyen tüneted van, amit annak vélsz?
Egyébként...mindig azt mondják, hogy nem lehet, de szerintem egyéni érzékenységtől is függ. Tesóm állítja, hogy ő azonnal tudta, hogy összejött a keresztfiam...kérdeztem, hogy honnan, mire csak mosolygott és mondta, hogy "tudtam és kész" :)
csillka
2013-09-06 19:45:26
 
Sziasztok lányok!
Eltűntem egy időre, de elég gyakran olvastalak titeket!
Nyaraltunk, pihentünk, és csak akkor mértem a hőmet amikor az ovum esedékes volt.
Olyan nagy reményeket fűztem ehhez a hónaphoz, nem tudom miért is :( de sajnos nem jött be. Már két hete érzékeny a mellem, feszül a hasam(és ezek nálam nem jellemző dolgok). A napokban ismét mértem, de 36,3 már 3 napja, és ennyire szokott leesni egy nappal előtte ahogy megjön, de még semmi. Már mindent gondoltam, és igen, tesztet is végeztem ami természetesen negativ :( Ma a ciklusom 34 napjában járok, eddig 33 volt a max.
Már nagyon várom, hogy megjöjjön, mert addig nem akarok bejelentkezni az új orvoshoz. Végre kezük már el a kivizsgálásokat.
Pluméria írtad volt a pattanásos bőrt, hát én ezzel küzdök már nagyon rég. Néhány éve emiatt hormonvizsgálatom is volt, és mindent rendben találtak. Azóta sem multak el, de én most is azt hiszem, hogy hormonális okok miatt nem jön a baba.
Jujj, milyen hosszú lettem :/
Kitartást Mindenkinek!
KatkaManó
2013-09-06 17:58:50
 
Szerintetek ovu után 6 nappal lehet valakinek terhes tünete ???
KatkaManó
2013-09-06 15:20:46
 
Moha ez a hónap neked is szeszélyes volt. Most néztem vissza a görbéket nagyon szurkolok Neked !
Van valaki még teszt közelben ?
Szeptemberi pozi teszt még nincs...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!