Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Mirmite
2013-09-11 16:40:41
 
Edina75

Minden rendben lesz:)
Remélem igazad lesz és hamarosan Én is beállhatok a sorba:)
jniki82
2013-09-11 16:19:58
 
Moha sajnálom!:(
jniki82
2013-09-11 15:52:24
 
Sziasztok Lányok!

Edina Gratulálok Nekketek, jó baba várást és vigyázz magadra!
Ildi,betegnek beteg vagyo, de ez a 3. görbém és nálam ez a 37 fok az általános!Nem tudom, hogy ez jelent-e valami rosszat.

És ime a lejtőn lefelé:
Edina75
2013-09-11 15:50:23
 
Szia mirmite!!köszi a biztatást,,,nektek is össze fog jönni mivel te fiatalabb vagy nálam :) Eddig izgultam de most megjobban remelem hogy minden rendben legyen,,,
Edina75
2013-09-11 15:45:39
 
Szia kbettina!!igen egy hónapja követlek bennetek,,nekem aug26 volt ovum és tesztett használtam utánna vártam hogy mi lesz el kezdtem mérni mindennap a homet és itt vagyok,,
Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat a babahoz és a szulinapomhoz is,,de meg előttem van 3honap mert hogy nem vagyok "mai csirke" :) meg ugye az első baba lesz!! Sok sikert mindenkinek nekem tényleg nagyonsokat segitettetek :))
Ildibaba81
2013-09-11 15:17:41
 
Acsi!

Igazad van szerintem.

Tartok tőle, nálam is az a helyzet, hogy túl misztifikálom, illetve túl stresszelem az ügyet.

Az elsőnél valójában én nem is akartam igazán még a dolgot, apa beszélt rá (galád mód bogarat ültetett a fülembe), viszont minimális idő elteltével leszállt közénk a kis angyalka. :) Igazából egyáltalán nem foglalkoztam a dologgal, úgy voltam, vele, ha akar, jön, ha nem úgy is jó és tessék, szinte magamévá sem tettem még a gondolatot,már volt egy gyerekem...
Most agyon hőmérőzöm, meg stresszelem magam, aztán csak nem jön a lelkem...nem igazság.

A derekam viszont azóta is iszonyúan fáj, a hasam viszont teljesen elmúlt... :/ ????????????????????????
capri
2013-09-11 15:13:36
 
Kbettina,
lehet, hogy most indult meg felfelé. ;-)

Ancsi,
jaj neeee!!!! :-))) Ilyet azért nem írtam! :-)
Akkor még egy utolsó tőlem, egy fórumról akartam kimásolni egy hozzászólást, de ahogy beleolvastam, a többit is érdemes megnézni (persze ha még van kedved utánaolvasni ezek után :-) ): http://altatnietetni.blogspot.co.at/2013/01/inzulinrezisztencia-mitosz-vagy-valosag.html
Ancsi2014
2013-09-11 14:51:21
 
Rem.nem lesz igazad Capri, mert az IR csak tünetmentésíthető, nem gyógyítható. Ha pedig igaz az, hogy IR mellett nem lehet teherbe esni, akkor sosem lesz kisbabám. Én hiszek abban, hogy le akarnak közénk születni és megfogannak hamarosan. Tényleg igaz az, hogy nem szabad túl sokat olvasni és kutatni a témában mert csak elveszik a kedved... Egyelőre a hőm.görbémet akartam csak megvitatni és már ott tartok hogy nem fogok teherbe esni mert IR-em van ... :) Szóval ha eddig nem is voltam stesszes, most már az vagyok :)
kbettina
2013-09-11 14:49:36
 
Sziasztok!

Nem egész egy napig nem fórumozok és mennyi minden történik!
Moha: tudom már számtalanszor hallottad,de sajnálom!

Edina:Neked gratulálok! Új voltál itt? csak mert nem emlékszem rád.:)

Csajok!Hogy a fenébe lehet hüvelyváladék alapján megállapítani valamit is ha 2 naponta vagy együtt a pároddal?

Én minden reggel várom a csodát hogy talán megugrik a hőm,de eddig még semmi.Már roppant mód kiváncsi vagyok hogy hol is lesz valójában az ovum.
capri
2013-09-11 14:30:57
 
Ancsi,
egy kis biztatás: egy másik fórumról ismerek valakit, akinek PCOS-e és IR-je van, kapott rá gyógyszert, és már fél éve gyönyörű, szabályos ciklusai vannak (igazoltan peteéréssel). És nem kellett hozzá "peteérést csinálni". (Igaz, baba még sajna nincs.)
Ha bírod türelemmel, először hozzátok rendbe az IR-t, és akkor lehet, hogy spontán is lesz peteérésed. Illetve ahogy olvastam, IR mellett nem nagyon lehet teherbe esni, és akkor a stimulálás felesleges. De ezt már csak úgy írtam neked, nem nagyon vagyok tisztában ezekkel a dolgokkal.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!