Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-09-12 08:16:27
 
Lábyok,
hétfőn, amikor nődikonál voltam, mutattam neki a görbéimet és a legutóbbinál azt kérdezte, hogy nem csináltam-e terhességi tesztet (gyanús volt neki). Azt mondta, hogy jó lett volna tudni, hogy volt-e bent valaki és úgy jött meg, mert ez is egy fontos info lett volna. Hát, én nem csináltam tesztet a nemvárt előtt és aznap se és másnap sem, mert akkor este már éreztem, hogy meg fog jönni. Lehet, hogy én is túl sokat várok a teszteléssel, pedig az előző görbém valahogy más volt, mint a többi.... Csatolom az előző görbémet.
capri
2013-09-12 07:47:13
 
Sziasztok!
Hú, micsoda hírekre jövök! :-)

Rencs, Marcsi, nagy gratula nektek! Egészséges és boldog babavárást kívánok mindkettőtöknek! :-)

Moha, sajnálom ezt a pánikrohamot. :-( Nem tudom, mit lehet ellene tenni. Ha újra előfordulna, azért menjél el orvoshoz. De remélem, csak egy egyszeri dolog volt. Próbálj valahogy lazítani, kiengedni a gőzt.
marcsi26
2013-09-12 07:39:10
 
Koszonom mindenkinek a gratulaciokat, a parom neveben is:))
Moha13
2013-09-12 07:36:35
 
plumeria14
Én is arra tippelek, hogy a miatt volt, hogy megint megjött...
A parodontaxot használom már pár hónapja, meg is szoktam az ízét, így most nagyon csodálkoztam, hogy pár napja undorító lett az íze...ezt is tünetnek véltem...:X
Nagyon bíztam ebben a hónapban...szerintem lesokkolódtam, hogy megint megjött...
plumeria14
2013-09-12 07:25:21
 
Nokeni
Nagyon szépen alakul a görbéd. Kitartás az elkövetkező hétre.
Tényleg nem rossz a 2 nap alatt 3 baba arány, én csak kapkodom a fejem….

advisory
Mindenképpen érdemes lenne letudnod a fogászatot, egyébként is javasolják terhesség előtt!

Moha13
Csak nyugalom!!!! Szerintem tudat alatt a babá hírek okoztak nálad pánikrohamot, miközben neked megjött…szerintem ez simán lehet olyasvalakinél, aki már nagyon szeretne babát, de nem jön, közben pedig azt olvasod, hogy valakinek 2 hónap alatt összejött. Hidd el, te is fogsz hamarosan két csíkosat tesztelni, csak türelmesnek kell lenned.
Fogínyvérzésre próbáld ki a Paradontax fogkrémet. Nem olcsó (1000 FT körül van), de nekem bevált…az elején „érdekes” az íze, de meg lehet szokni.

marcsi26
Gratulálok!
Moha13
2013-09-12 07:09:00
 
A hőm meg most ciklus elején fölfelé mozdult, ilyen sem volt még...
Moha13
2013-09-12 07:08:27
 
Jó reggelt!

marcsi26
Gratulálok! :)

advisory
Fogászati probléma simán állhat a baba útjában, olvastam róla korábban, ugyanis nekem gyakran vérzik a fogínyem, és ez nem túl jó. HA valami gyulladás van a szervezetben, az kihat minden folyamatra, szóval szerintem mindenképp menj el fogdokihoz. ÉN márciusban, amikor belekezdtünk, voltam, leszedettem a fogkövet (mert más panaszom épp nem volt) de a fogínyvérzés maradt...ez nálam valószínűleg szívrendszeri eredetű lehet, azzal meg nem nagyon tudok mit kezdeni...:X

Képzeljétek, tegnap pánikrohamom volt este...csak úgy, magától jött...feküdtünk már az ágyban, alváshoz készülődve, erre egyszer csak nehezen kaptam levegőt, nem fért a tüdőmbe annyi, amennyire szükségem lett volna, lesápadtam, rosszul voltam, aztán bőgtem, mert megijedtem az egésztől, aztán a zokogástól megint csak nem kaptam levegőt, aztán már reszkettem, kirázott párszor a hideg és nem tudtam megnyugodni, pedig nagyon próbáltam...
Most olvastam utána, a tünetek alapján pánikroham...
Most be vagyok szarva. Ez nem normális dolog...:X:X:X
Dia1984
2013-09-12 06:59:56
 
Jó reggelt!

Marcsi
Gratulálok a babához, jó egészséget! :)

advisory
Biztos ami biztos, szerintem mielőbb intézd el a fogorvost. Ugyan nem tudom, hogy befolyásolja-e a babásodást, de ki tudja!

Nekem most már biztos, hogy nem volt ovum. :( Kíváncsi vagyok mit mond jövő héten majd a doki.
Rencs
2013-09-12 06:57:05
 
Koszonjuk szepen :-)
Rencs
2013-09-12 06:56:04
 
Koszonjuk szepen :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!