Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
NewHope
2013-09-11 10:59:28
 
Ildi, nekem is hasonló tüneteim voltak, és mint kiderült virus okozta. Ha lebetegszel gyanakodhatsz arra.

Együttlét: Szerintem inkább ovu előtti 3-4 napban és utána való 1-2 napon, mert a petesejt átlag 24 de max 72 óráig életképes (ezek ilyen kb statisztikák csak, lehetnek kivételek) ellenben a spermiumok akár 1 hétig vigan elúszkálnak a petevezetékben és bevárják a kis gömbit. :)

Rengeteget olvastam utána mert nálunk baromira ki kell számolni a dolgot, mivel jópárszáz kilométerre élünk egymástól sajnos jelenleg igy a spontán hoppá gyere csináljuk nálunk kizárva :(
capri
2013-09-11 10:56:02
 
Ildibaba,
azt mondják, ovuláció előtti 2-3 nap, az ovu napja és még a rákövetkező nap járhat sikerrel. Ezeken a napokon akár naponta is együtt lehet lenni. :-)
Moha13
2013-09-11 10:54:52
 
Edina

Gratulálok!
El ne felejts írni a "reményhozó" fórumba! :)
Dia1984
2013-09-11 10:50:20
 
Edina

Gratulálok, a legszebb szülinapi ajándékot kapod! :)
Ildibaba81
2013-09-11 10:42:06
 
Ok, kivárjuk... :)

Arra van valami pontos, vagy közelítőleg pontos ajánlás, hogy a legérdemesebb együtt lenni? Az ovu napján, vagy inkább a rá következő 4 napban van nagyobb esélye?

Mármint, ugye az ovu körül színezi ki a rendszer, hogy a legtermékenyebb időszakban jársz, de elvileg ovu után tud megtermékenyülni a petesejt. Vagy én lövök mellé?

capri
2013-09-11 10:38:30
 
Hát, ovus mikroszkópot még csak képen láttam, szóval nem tudok hozzászólni... A tünetek meg... Majd kiderül. ;-)
Ildibaba81
2013-09-11 10:21:11
 
Bár ha csak nem rosszul láttam a dolgokat, szerintem a rendszer jól húzta be nálam az ovut (voltak szempilláim... :)), vagy legalábbis nagyjából jól.

A fura testi jelekről senkinek semmi véleménye? Lehet, hogy ez már a vég... :/
Ildibaba81
2013-09-11 10:18:25
 
Capri!

Köszi a segítséget. :)
Ildibaba81
2013-09-11 10:18:03
 
Edina!

Szuper szülinapi ajándék. :) Jobb nem is kell. :)

Boldog szüliapot. :)
capri
2013-09-11 10:12:46
 
Szép születésnapi ajándék, Edina! :-)

Ildibaba, ma már egyszer mellényúltam, úgyhogy lehet, hogy jobb, ha inkább nem mondok semmit. :-) De nálad amúgy is kevés még az adat, meg volt az a két magas hőjű nap is... Majd a ciklus végefelé talán jobban látszik. Egyelőre eléggé hullámzik a görbéd.
De hogy magammal is példálózzak: a mostani görbémen a tervezettbaba egyértelműen rossz helyre húzta be az ovut. Vagy a 11., vagy a 14. napon volt (szerintem utóbbi). És nálam a cover line vagy 36,55, vagy 36,65.
Ja, a BTO (babát tervezők otthona) oldalon van fent egy csomó példagörbe, érdemes megnézegetni azokat is! :-) Azokon be van húzva a cover line is.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!