Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Szilvia1980
2013-09-11 20:11:20
 
Rencs:GRATULÁLOK! :) JÓ EGÉSZSÉGET ÉS JÓ BABAVÁRÁST:)
Nancy22
2013-09-11 19:51:24
 
Mirmite!Szájban mérem a hőt meghatározott módon és ideig higanyos hőmérővel s mindig ébredés után.
Capri!Moha13!: nem ez az első görbém ez év áprilisában kezdtem a hőmérőzést.Márciusban abbahagytam a fogamzásgátlót Marvelon s elindult a gyerek projekt.A többi görbe hasonló ehhez csak az ovu időpontja változik eddig menstruáció után 12 dik napon volt ami teljesen rendszeresnek volt mondható kivéve az e havit mert most valami miért kitolódott a hónap végére. Viszont eddig soha nem maradt fent a hőm hanem emelkedés után másnapra vissza is esett.
Szép napot nektek
Nancy
Csilla27
2013-09-11 19:50:43
 
Rencs!
Nagyon-Nagyon gratulálok nektek!Sok egészséget kívánok!
Dia1984
2013-09-11 19:50:20
 
Rencs!

Gratulálok! De jó egy napon két babahírt kapni!!! :)
Rencs
2013-09-11 19:46:06
 
Pozitiiiiiiv :-)

Dzsudzsa missed ab volt a 8. Heten. A hatodikon meg volt szivhang a nyolcadikon mar nem. Kb ket heten belul nagyon eros verzes kisereteben fajdalmas gorcsokkel kiurulut. Kontroll uhn minden renden volt. Nekem ket hot mondott a doki de harom hot vartunk h szepen visszaaljon a ciklusom. Visszaallt es most nagy nagy boldogsagban vagyunk a pozitiv teszt miatt. Nagyon szeretnem ha most minden jol alakulna. :-)
kbettina
2013-09-11 19:15:43
 
Moha:ilyen jeleket szerintem sokan észlelünk.Többek közt én is. Minden hónapban megfadom hogy nem figyelem,de ahogy jön a vége, valahogy mindig terhes tüneteket produkálok.Ez mind a nagyon akarás miatt van.:(

Lehet gazatok van abban hogy most lesz majd ovum,de én nem észleltem tojcsis nyákot.muszáj lennie?
Moha13
2013-09-11 18:46:23
 
JA, köszönöm mindenkinek az együttérzést...

Egyébként...én olyan hülye vagyok...már számtalanszor megfogadtam, hogy nem fogok jeleket figyelni meg egyebek...nehogy koppanjak a végén...és most is ezt csináltam. Többek között volt olyan tünetem, hogy már vagy 5 napja állandóan pisilni jártam és éreztem a hólyagom...mint amikor dinnyét sok eszik az ember...meg a görbém is olyan máshogy nézett ki...később volt ovum, és voltak a luteálisban ilyen kis szakadékok, amit sokszor beágyazódásos esésnek vélnek az emberkék, szóval én már totál el voltam szállva, hogy na, akkor majd most végre összejött...:X
Na, egyszer csak összejön...csak én már nagyon unom hogy állandóan megjön...az, amit én annyira de annyira nem várok...akit meg várok, az meg nem jön...:X
Moha13
2013-09-11 18:42:12
 
Edina75

Még egyszer szólok, nehogy elfelejts írni a "reményhozó" fórumba! :)
https://tervezettbaba.hu/forum/mindenfele/1-terhesgorbe-2-eletkor-probalkozos-honapok-szama-3-barmi-amit-a-gorbe-feltoltoje-el-szeretne-mondani-hozzaszolasok-kizarva
Mirmite
2013-09-11 16:44:22
 
KBettina

Holnap már okosabbak leszünk,lehet tényleg most van ovud!
Mirmite
2013-09-11 16:43:06
 
jniki82

Nincs semmi gond a hőddel:)
Valakinek magasabb,másnak meg alacsonyabb a reggeli hője.
Az enyém meg változó,néha 37 főlé is megy,most meg 36,7 a legmagasabb.Ez mindenkinél változó:)
A görbéd viszont biztató:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!