Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ildibaba81
2013-09-11 11:32:12
 
Tunczo!

Akkor ha mindent jól mértem, a te irányelved szerint is jókor volt a jókor.

A derekam továbbra is fáj, a hasgörcs egészen múlóban van. :)

Kár hogy nem emlékszem, voltak -e hasonló tüneteim az elsőnél, bár szerintem nem, gondolom, az megmaradt volna bennem.
Ildibaba81
2013-09-11 11:29:59
 
New Hope!

Tényleg nem egyszerű, pláne, ha a kisebbik manó még otthon van, veled. Akkor egészen hasonló a helyzetünk azt leszámítva, hogy az enyém 3, ovis, apa itthon van, viszont egyvégtében dolgozik, majdnem olyan,mintha nem lenne itthon. :(

Mindenképpen írj, mi a helyzet, nagyon érdekel. :)
capri
2013-09-11 11:26:50
 
Szia Ancsi,
valóban elég alacsonynak tűnik ez a hő. Úgy méred, ahogy ajánlják? Itt le van írva minden fontos, amit tudni kell:
https://tervezettbaba.hu/tudastar/hogyan-merjem
Ha ezeket betartod, akkor esetleg ellenőrizd egy másik lázmérővel is, hogy jó-e a tiéd (pl. elem nincs-e lemerülőben).
NewHope
2013-09-11 11:23:33
 
Mentem volna én már most is, de határozott szerződéssel van kint november végéig, és még egyáltalán nem tudni mi lesz utána. Lehet marad ott, lehet hazajön, de az is lehet egy teljesen más helyen (más országban, akár más kontinensen) ajánlanak neki fel valamit. Erre nem lehet alapozni, fél évre ment ki, annyi időre nem érdemes mindent feladni. Ha kiderül talán jövő hónapban hogy mi lesz, akkor tudunk majd tervezni. Baba projektet mindemellett igyekszünk nem feladni és igyekszem türelmesen válaszolgatni a meglévő 2 éves kislányom "hol van apa?" kérdésére napi 300szor. Nem egyszerű...
Ancsi2014
2013-09-11 11:22:41
 
Sziasztok,

szeretném a tapasztalt hőmérősek segítségét kérni. Most kezdtem el mérni a reggeli ébredési hőmérsékletemet, de sztem valamit rosszul csinálok, vagy már hibernálódtam, mert minden reggel 36 fok alatt vagyok. Mindegy hogy maghőmérsékletet mérek a számban, vagy hónaljnál, mindig u.a jön ki. Szerintetek mi lehet a probléma? Pár napja méricskélek így néz ki a görbém.
Köszönöm szépen előre is Mindenkinek! Üdv,
Ani
Edina75
2013-09-11 11:19:49
 
Ildi,,ha ez segít mi az ovo elott voltunk folyamatosan együtt,,
Tunczo
2013-09-11 11:08:38
 
Ezen az oldalon, és szakemberek által írt könyvekben is azt írják, hogy az ovuláció előtt érdemes együtt lenni, hogy a kis fickók már jó helyen legyenek, amikor kibújik a petesejt. Éppen ezért Zita West pl. azt mondja, hogy mire az ovu teszt kimutatja az LH magas szintjét, már lehet, hogy elkéstél, úgyhogy mindenképpen előtte érdemes. Szerinte a nyák állaga a legbiztosabb jele, hogy itt az idő, mert annak változása a peteérés előtt 1-2 nappal érzékelhető. És ebben a nyákban kis csatornák vannak, amelyek segítik és megvédik a spermiumokat a savas környezettől.
Ildibaba81
2013-09-11 11:06:00
 
New Hope!

Köszi a sok infot. Én is ezek miatt az adatok miatt inogtam meg. Azt jó hallani, hogy a kis ebihalak ennyire kitartóak. :) Akkor nem reménytelen az ügy.

Beteg remélem, nem leszek - most jöttem ki a mandula gyusziból, nem is érzem annyira, hogy kezdenék lebetegedni.

Nem lehet könnyű nektek, ha ekkora a távolság.
Ha összejön a bébi utána mész? Gondolom így lenne a legkönnyebb. :)
Ildibaba81
2013-09-11 11:01:44
 
Köszönöm a sok segítséget. :)
Ildibaba81
2013-09-11 11:01:17
 
Ezt én is így tudtam, akkor ha a szempillák nem csaltak meg, elvileg jók vagyunk. A gyakorlat meg majd csak kiderül. :)

Bocsi a millió kérdésért, de mostanában egyre kevésbé vagyok magabiztos abban, mit tudok jól és mit nem. Már annyi mindent össze olvastam, hogy magam sem tudom, hol áll a fejem... :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!