Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
lujza01
2013-09-13 07:01:52
 
Jó reggelt lányok!!

Köszönöm az infókat! Mindjárt megyek is beutalóért a belgyógyászatra! :) Befogok számolni mindenről:) Kicsit izgulok. Mit mondok majd a dokinak? Gyereket szeretnék? Még sosem voltam belgyógyászaton...:(
És ime így állok ma...
Szilvia1980
2013-09-13 06:52:36
 
Jó reggelt, sziasztok!

én ma így állok, nagyon hullámzik...
capri
2013-09-12 21:22:47
 
Csak egy kis kiegészítés: Plumeria írta Lujzának, hogy IR-vizsgálatra kérhet beutalót a háziorvostól. Nem biztos... Én az enyémet kérdeztem, és nem tudott írni.
Mirmite
2013-09-12 20:13:22
 
Encii

Türelem:)
Pár nap és kiderül hol van az ovud!Most még nem lehet teljes biztosat mondani.
Rencs
2013-09-12 18:33:45
 
NewHope!

Mindenképpen fogok írni a 12. hét után, addig meg mantrázom, hogy minden nagyon rendben lesz.
Amúgy az élet tényleg nagyon kiszámíthatatlan, 28 éves vagyok, nem szedtek fogamzásgátlót már vagy 8 éve... rendezett körülmények között élek, szerető férjem van, lelkiismeretes dokihoz járok, terhesvitamint szedek, nem iszok alkoholt, nem dohányzom és egészséges vagyok. most jött meg a nagy labor eredményem az is tökéletes. mégis elvesztettem az első terhességem.
mások bezzeg ugye sorra szülik a gyerekeket meglepően kedvezőtlen körülmények között!! hihetetlen haragudtam mindenre és mindenkire akinek csak úgy besikerült egy baba és úgy beszélt róla, mintha ez természetes lenne. vagy a felelőtlen fél évente abortuszra járókra.. és még sorolhatnám. rengeteget sírtam, hogy én biztos nem érdemlem meg, vagy tuti tettem valamit ami ezt okozta, és nem állítom, hogy teljesen kihevertem a vetélést. nem hittem volna, hogy már így első próbálkozásra sikerülni fog a második, de valószínűleg pont azért sikerült. :)
jniki82
2013-09-12 18:01:10
 
Szikasztok Lányok!

Csak kapkodom a fejem, pár nap alatt 3 baba z nagyon jó!
Mrcsi Gratulálok Nektek is!

Encii,
nem vagyok egy nagy görbe szakértő, de szerintem még nem volt ovud.

Encii
2013-09-12 17:08:00
 
sziasztok lányok!segítsetek nekem ebben a grafikon témában bocsi de még nagyon kezdő vagyok.....mikor lesz ovum vagy várható..vagy már volt? mit láttok a görbémen?előre is köszönöm :D
plumeria14
2013-09-12 16:33:48
 
Dia1984
Szerintem erre mondják azt, hogy a természetet nem lehet megerőszakolni! Én is nagyon bíztam benne, persze csak csendben, magamban…

Moha13
Szerintem simán lehetett spontán vetélés….szinte biztos, hogy nekem is ez volt néhány hónappal ezelőtt, amikor majdnem elájultam, amikor megjött olyan fájdalmaim voltak és rengeteg vér távozott belőle, ami rám egyáltalán nem jellemző.

capri
Másfél napot késett az előző ciklusban és a görbém más (az alakja, a hőm) volt, mint korábban, ami miatt nagyon reménykedtem, hogy hátha most, de sajnos újra csalódnom kellett. ja és volt egy másik érdekes dolog, ugyanis a nemvárt előtt 1 nappal, kétszer is élénk piros pecsételésem volt, de csak pisiléskor, majd utána semmi, másnap egész nap semmi jele nem volt a nemvártnak és este olyan 10 körül elkezdett úgy fájdogálni a méhem, mint amikor megjön; sajnos másnap reggelre meg is jött rendesen.

Lina1005
Szerintem nálad a rendszer át fogja tenni az ovut.

kbettina
Az egyetlen furcsa tünetem a pecsételés volt, amit caprinak is írtam. Lehet, hogy tesztelnem kellett volna, de életem első terhességi tesztjén két csíkot szeretnék látni. Lehet, hogy nálad ez az érdekes görbe hozza majd meg a babát.

lujza01
IR vizsgálatra kérhetsz beutalót a háziorvosodtól is.
Ildibaba81
2013-09-12 14:28:21
 
Mindenképp! :)
Ancsi2014
2013-09-12 14:22:59
 
Ildi, én meg fogom majd Nektek írni hogy ha már tudom hogy megfogant(ak)-e akárki/k/ :)))
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!