Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
plumeria14
2013-09-14 11:04:29
 
Nokeni,
a beágyazódás általában a 7-12 napok között lehetséges, úgyhogy simán :)

Mirmite,
látom, a cikk-cakk neked is bejött ;)
Mirmite
2013-09-14 11:02:19
 
Sziasztok lányok!

én is cikk-cakkba most:)
Nokeni
2013-09-14 10:55:38
 
Sziasztok!

Capri, Plumeris: a ti hőtök is szépen fent van :-)
10.-dpo lehet beágyazódás???

plumeria14
2013-09-14 10:52:53
 
capri,
hallottál már a beágyazódásos hőleesésről? Merthogy van olyan, hogy "implantation dip", általában az ovuláció utáni 6-10. nap között. A jelenséget az adja, hogy ilyenkor csökken a sárgatest progeszteron termelése, és a beágyazódás után nő újra tovább. Ilyenkor, erre a kis időre az ösztrogén kerül túlsúlyba, aminek a progeszteronnal ellentétben hőmérséklet csökkentő hatása van.
plumeria14
2013-09-14 10:46:07
 
Nokeni,
egyetértek caprival :)

Én ma a cikk-cakk tetején...
capri
2013-09-14 09:48:26
 
Sziasztok!

Nokeni, biztató ez az ugrás 10. dpo-n! :-)

Többiek?
Nokeni
2013-09-14 06:24:50
 
Szép reggelt mindenkinek!

Plumeria: a hőm halgat rád :-)
Ennyi még sosem volt, nagyon izgalmas!!
Tessék követni :-)
Missy
2013-09-13 20:03:24
 
Ancsi2014,
én szintén ovulációs mikroszkópot használok, hasonlót, mint amit a Tervezettbabán is meg lehet rendelni, s teljesen elégedett vagyok vele. A 4. görbét vezetem, s mindig csak egy napon páfrányos egészen, épp akkor, amikor a hőm szerint az oldal is bejelöli az ovumat. Előtte két napig csak részlegesen páfrányos.Tisztítani alkoholos vattával szoktam. Bár én csak nyállal használom, de szerintem van különbség a nyállal bekent és a tisziított üvegcse között. Legalábbis ha véletlen takarítás nélkül félreteszem, a következő hónapban rögtön látom, hogy nincs megtörölve. Szóval szépen dolgozik, míg ki nem ég a lámpácskája, s ez kb. két év, annyi a szavatossági ideje.
Csilla27
2013-09-13 17:53:20
 
Sziasztok!Én így állok ma.Sajna csak kedden volt akció a termékeny napok közül... :D pont ovu napján.Azért reménykedem. relax.... :)itt a hétvége :)
Jó hétvégét mindenkinek!!
plumeria14
2013-09-13 17:11:13
 
Nokeni
Remélem a cikk-cakk után mindkettőnk hője jól megugrik majd.

Ildibaba81
érdekes, amit a „szagról” írsz, én ilyet még nem tapasztaltam…bár nem is szaglásztam meg…
Nekem az előző hónapban a luteálisom hasonló cikk-cakkal kezdődött, majd felment a hőm és ott is marat, ennek ellenére másfél nap késéssel megjött.

capri
A 12. napot azért gondoltam, mert előtte esett le a hőd és ovu általában azon a napon van, amikor a hő a CL fölé megy. Más infot sajnos nem lehet a görbéből kiolvasni, ezért kérdeztem, hogy volt-e más tünet, amely más napot támaszt alá.

Ancsi2014
Én próbálkoztam egy ideig a mikroszkóppal, de nekem soha nem mutatott páfrányokat. Én is megnéztem minta nélkül is a mikit és ugyanaz a minta volt, minta nyálam esetében. Nekem nem jött be.

Mirmite
Ez most tényleg alacsonyabb, de hátha ez hozza meg a sikert!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!