Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
NewHope
2013-09-13 08:59:05
 
Ildi, érdekes amit a szagokról irsz, én ezt nem figyeltem meg. :) No majd legközelebb! Neked meg hatalmas drukk hogy úgy legyen!

Én meg kis-kis kigyót rajzolok :) Péntek 13 van, remélem azért nem tekeredek fára (a kocsival :D)
Ildibaba81
2013-09-13 08:56:14
 
Capri!

Köszi, jó lenne, ha úgy lenne. :)

Eléggé bízom benne, szerintem előző életében tutira vadászkopó volt: mindig olyan szagokat érez, amit senki más az ég világon nem vesz észre... :)

Persze ettől még lehet, hogy csak a testem hülyít minket... :/
capri
2013-09-13 08:51:32
 
Ildibaba,
akkor szurkolok nagyon, hogy férjed szaglása ne csapjon be benneteket! :-)))
capri
2013-09-13 08:49:37
 
Plumeria,
hogyhogy a 12. napra? :-O Én ha nem 14.-re, akkor 11.-re tenném, ahogy a gép behúzta.
A 11. nap mellett szólhat, hogy volt tojcsis nyák, és a méhszáj is magas, puha volt. Ellene szól, hogy soha nem szokott ilyen korán lenni. Előző ciklusban szinte pont ugyanígy nézett ki a görbém (0,2 fokos ugrás 11. napon és egy második 0,2-es a 16. napon - 13. napon volt uh, még ovu előtt voltam). A 14. mellett szól, hogy aznap is volt egy kevés tojcsis nyák, a méhszáj szintén magasan volt, de talán picit zártabb, mint a 11.-en. És nálam általában 36,8-ra megy fel ovu után, az előző 3 ciklusban minden alkalommal 36,6-ról 36,8-ra ugrott az ovu utáni napon (mármint a feltételezett ovu utáni napon). És leesés sem szokott lenni előtte közvetlenül.
Na, "röviden" ennyi. :-)
Ildibaba81
2013-09-13 08:49:20
 
Nokeni, Pulmeria!

És ez a cikk-cakk tulajdonképpen mit jelent?

Jelentheti akár azt is, hogy igen?
Ildibaba81
2013-09-13 08:47:53
 
Jó reggelt, csajok!

Látom, felébredtetek.

Nálam az alábbiak vannak:
Tegnap még fájdogált a derekam, meg reggel is, de már múlóban, az alhasi görcs is múlóban. Hányinger: tegnap nem volt, ma reggel viszont újra volt. Annyira nem erősen, mint a múltkor, de elég erősen és még mindig megvagyogat.
A következő elég furi lesz lehet, de apa megjegyzése folytán (mármint a szagomra vonatkozóan) gyanakodni kezdtem. Általában reggel, este vizsgálom a méhnyak váladékot, meg a méhnyak állását (most már csak kíváncsiságból is - kissé megijesztett, hogy ennyire fogalmam sincs a saját testemről 32 évesen...) és most az állagán kívül meg is szaglásztam. Meglepődve tapasztaltam, hogy totálisan szagmentes volt reggel is, este is, már jó pár napja. Ez nálam azért gondolom, hogy érdekes lehet, mert alapvetően van egy jellegzetes illata (engem kifejezetten kiakaszt), ami az első terhességem alatt teljesen megszűnt. Anyukám (eredetileg védőnő), amikor beszélgettem vele ezekről a dolgokról azt mondta, hogy ez így természetes és ez azért van, mert ha terhes lesz az ember lánya, teljesen bezáródik odalent minden, így védi a szervezet a magzatot a fertőzésektől.
Amúgy esete leültettem apát, h. fejtse ki, hogy is értette ezt az egészet és éppen ezt mondta, hogy ahogy megszületett a manó, azonnal el kezdte érezni az "Ildi szagot" :) - amúgy én is... :(, most viszont megint eltűnt...

Újabb tünet még, hogy érzékenyek a melleim és kicsit néha feszülnek is.

Na már most, vagy annyira ráálltam már a kérdésre agyilag, hogy a testem produkál mindenféle tünetet, vagy... na ezt nem hogy nem mondom ki, de inkább le sem írom, nehogy elkiabáljam... :/

Csatolom a számszerű adatokat.
Nokeni
2013-09-13 08:34:51
 
Sziasztok!

Plumeria: együtt cikcakkolunk :-)

plumeria14
2013-09-13 08:15:51
 
capri,
szerintem a CL 36,5-nél van, így én a 12. napra tenném (előtte volt a leesés) az ovudat, de ez csak az én meglátásom. Más jel volt esetleg abban az időszakban? Esetleg ovuteszt?
capri
2013-09-13 07:41:14
 
Sziasztok!

Lujza, ügyes legyél és határozott! :-) Ha vérvételre akarsz beutalót, akkor igen, mondd, hogy babát szeretnétek, és szeretnél teljes hormonsort és 3 pontos inzulinterhelés nézetni.

Én tegnap kivettem azokat az adatokat, hogy progeszteront szedek, így már jobb a grafikonom, de szerintem még mindig nem jó. Szerintem 14. napon volt ovum.
plumeria14
2013-09-13 07:22:26
 
Nálam szinte ugyanaz a csikk-cakk, mint a múlt hónapban...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!