Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Ancsi2014
2013-09-13 10:46:32
 
Ildi, köszi szépen! Megtisztítom én is szappanos vízzel és majd megnézem. Nekem is csak a lámpa fénye előtt látszik bármi is, úgyhogy sztem az normális. Neked stimmel a hőmérős módszerrel belőtt ovu ip-tal az ovimikroszkóp képe?
Használható szerinted?
Ildibaba81
2013-09-13 10:27:02
 
Ancsi!

Én is azt használom, igen. :)

Én őszintén szólva egy kis szappanos vízzel szoktam, de csak használat után, aztán törölközővel jól megdörgölöm, hogy teljesen száraz legyen.

Úgy írja, hogy szálat nem hagyó anyaggal tisztítsuk. Elvileg ha száraz, tiszta, csak nagy fényességet kellene látnod használat előtt. Én a fürdőszoba lámpa felé szoktam tartani, kb. 20 cm-re. Nagyon ne nyomd össze, egy kicsit kísérletezni kell, mekkora erővel érdemes nyomni. :)
KatkaManó
2013-09-13 10:18:18
 
Lànyok véleményetekre lennék kìváncsi. A görbémen szerintem sőt tuti a 14. napon volt ovum. De utána kicsit meg voltam fázva bár lázas nem szoktam lenni de átrakta a 18. napra.
28 naposak a ciklusaim álltalában de így meg a luteális tűnik túl rövidnek.

Gratulálok a babásoknak sok boldogságot :)
Ancsi2014
2013-09-13 10:17:01
 
Szia Ildi,
a 2betű +2 számos örökhasználatos mikoroszkópot vettem :) Ebből sztem tudod melyik. ;)
A használati utasítás szerint tisztítottam meg, nedves ruhával. Valami vegyszerrel is tisztitsam?
Ildibaba81
2013-09-13 10:06:14
 
Ancsi!


Tuti jól tisztítottad meg? Melyik márkát vetted (nem tom, szabad ezt ide beírni...?)Az enyémen nagy fehérség látható alapból. Na meg nem mind1, hogy természetes fénynél, vagy lámpánál nézed. Nekem a természetes fény pl. nem jött be. De az enyém használati útmutatója le is írja, milyen fényviszonyok felelnek meg a legjobban. A neon pl. az enyémnél kizárva.
Ancsi2014
2013-09-13 09:59:16
 
Jó reggelt Lányok!
Jajj én úgy szorítok Mindenkinek :))))

Nekem elindult a kalandom az Ovumikivel. Használt már bárki is ilyet? Tapasztalatok? Vélemények?
Én reggel ébredés/hőmérőzés után méhnyakról vett mintával végzem és az utasítás szerint szépen kirajzolódott buborékos mintát látni. De azt néztem hogy a megtisztított üveg is hasonlóan néz ki, szóval nem igazán értem a technikát. Ha látok majd páfrányokat szólok :)

Mai hőmérsékletem 2 tizeddel magasabb mint tegnap, nem tudom az jelent-e bármit is.

Puszi Csajok!
Ildibaba81
2013-09-13 09:22:57
 
Próbáltam utána keresni ennek a hüvelyváladék dolognak, de ebben az irányban a Googli nem annyira tűnik sikeres fórumnak... :(

Ildibaba81
2013-09-13 09:21:18
 
Akkor, csajok, mindent bele, óriási drukk. :)
Nokeni
2013-09-13 09:20:17
 
Ildi:

Ja, csak láttam, hogy Pulmeria is ebben a hőfokban ugribugrizik :-)
Az, hogy mint is jelent, 8 nap múlva kiderül...
Annyi biztos, hogy az elöző görbémnél nem ebben a hőtartományban mozogtam :-)
Én most nyugodt, csendes megfigyelésben vagyok, sőt eldöntöttem, hogy a nemvárt elött tesztet sem csinálok!
Remélem kibírom :-)
Ildibaba81
2013-09-13 09:03:59
 
NewHope!

Köszike. :)

Vigyázz magadra és ilyet még csak viccből se mondj!

Tényleg, nem is figyeltem eddig, hogy ma péntek 13 van... :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!