Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Nokeni
2013-09-14 14:30:05
 
Capri:

Remélem így lesz, sokan vagyunk akik a jövőhétre nemvárják :-)
Jöjjenek csak azok a gólyák....
capri
2013-09-14 13:33:20
 
Hú Csajok, babyboom van! Itt is voltak a héten pozi tesztek, és én vagyok egy másik csoportban is. Ott ma és tegnap volt két egyértelmű pozi teszt, ma egy nagyon-nagyon halvány (de még csak 10. dpo), és múlt héten is volt egy. :-)))
Most értek ide a gólyák!!! :-)

Ildibaba, cikluson beszélték a csajok pont pár napja, hogy terhességkor is páfrányosodhat a mikroszkóp. ;-) A tervezettbaba átpakolgatja a termékeny napokat, ha a később bevitt adatok alapján úgy gondolja, máskor volt. De sokszor előfordul, hogy hülyeség, amit jelöl. :-)

kbettina, ahogy plumeria írja, mindig a mérés után leolvasottat írd be!

Mirmite, cikk-cakk, de most picit felfelé cakkosodik! :-)

Plumeria, igen, hallottam. Pontosabban arról, hogy a 7. dpo környékén leeshet a hő az ösztrogén miatt, de nem találtak összefüggést a terhességgel, beágyazódással. :-) Én továbbra is azt gondolom, 10. dpo-n vagyok, akkor meg így kell kinéznie egy normális görbének, akár terhes, akár nem. Majd ha még 2-3 nap múlva is fent lesz, na akkor... :-)

Ildibaba81
2013-09-14 12:30:35
 
Úgy gondoltam, már elvileg mindenképpen lennie kellett ovumnak, ezért néhány napig nem néztem már a mikit, aztán kíváncsiságból tegnap megint, mintha megint kezdett volna páfrányosodni, erre gondoltam, na jól van, valamit vagy nagyon benézek, vagy hXXXség az egész, jobb is, ha feladom, erre ezt találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherbeeses__83513-az-ovulacios-mikroszkop-tenyleg-kimutatja-a-terhesseget__oldal-1

Itt meg olyanról beszélnek, hogy ha összejött, visszapáfrányosodik.

Ma nem néztem, de ezek után, lehet, újra figyelni fogaom...

Drukkoljatok! Nagyon gyűlnek a jelek... :/
Ildibaba81
2013-09-14 12:13:39
 
Nekem a 13. napon kezdődött a nagy görcsölés és derék fájás, a görcsölés 2 napig volt baromi erős, aztán múlt, a derékfájás jobban kitartott...
plumeria14
2013-09-14 12:02:41
 
Ha esetleg valakit érdekelne: http://maikupon.hu/akciok/budapest/hormonproblema-meddoseg-menstruacios-gondok-mioma-vagy-ciszta-ebben-mind-a-segitsegedre-lehet-az-aviva-modszer-40-eve-gyogyulnak-a-nok-az-aviva-modszerrel?utm_source=Qponverzum&utm_medium=Qponverzum&utm_campaign=Qponverzum
Ildibaba81
2013-09-14 11:59:43
 
Valami nagyon megváltozott a ma reggeli hő felvitelem után a grafikonban. Teljesen máshova került a számított ovum, és persze nem oda, ahol a páfrányos volt.

Kissé összezavarodtam ettől...

Lehet hogy ennyire bekavart a mandula gyuszim?
Ildibaba81
2013-09-14 11:53:53
 
Sziasztok!

Én most itt tartok. Valakinek valami vélemény?

Lehet, hogy a 2 lázas nap miatt nem sötét zöldült be nekem a cucc?

A mikroszkóphoz annyit, hogy az enyémben nincs beépített lámpa, ergo nincs szavatossági idő sem, én nem nyálból, hanem méhnyak nyákból mérem. :) Az alkoholos tisztítás jó 5let, lehet, hogy váltok. :)

Szagok továbbra is elkerülnek, görcsök nincsenek, derékfájás marad még valamennyi...
kbettina
2013-09-14 11:27:30
 
plumeria:köszi szépen!
plumeria14
2013-09-14 11:16:13
 
kbettina,
az 5 perc/ csipogás utáni mérés a mérvadó, utána természetesen csökken a kijelzett hőmérséklet, mivel a hőmérőt kivetted arról a helyről, ahol mérted. Én digitálisat használok, ami egy idő után magától kikapcsol. Azt az adatot írd be, amit rögtön a mérés után olvastál le, amit utána látsz, azzal ne foglalkozz!
kbettina
2013-09-14 11:11:15
 
sziasztok!mondjatok valami okosat nekem!Higanyos hmérővel mérek.mérés után,kómásan leolvasom.elteszem a mérőt és késöbb mikor megyek adatot bevinni ránézek megint.bár emlékszem a mért adatra.És ilyenkor többszös,sőt sokszor kevesebbet látok.kb 1 fokkal.Vagy reggel nem látom jól,vagy a hőmérőn van változás?! Na?ma 36.9 volt reggel,ezt irtam be,de most nemrég 36.8 at olvastam le.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!