Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-09-19 09:26:13
 
Szabinka: szerintem a görbéd teljesen jó :)
kbettina
2013-09-19 09:23:05
 
Lányok!
Én most kicsit értetlenkedni jövök :) :)
Tehát hó elején egyszer berakott egy ovut, mensi utánra,de kivette és áttette ide.Akkor már tuti hogy ott volt?
És az ovu után még meddig lehetett esély arra hogy össze jöjjön? Csak ovu utáni nap kerülhetett már szóba??

Plumeria: de szép görbe:) :) Tényleg nem sok a napjaink különbsége,csak a te gőrbéd szebb sokkal az enyémnél. :)

Lányok, értem is szorítsatok!

Nokeni: én is ilyet akarok!!! :) Jah és emlékszel hogy hó közepén aggodalmaskodtál az egyenesek miatt, én meg mondtam is hogy nincs evvel semmi baj.És tessék! :)
kbettina
2013-09-19 09:18:36
 
Bazsivirág: Üdv! :)
Rendszeresek a ciklusaid?hődet mióta vezeted?
És mióta próbálkoztok? Azt látom, hogy nagyon későn volt az ovud, máskor is így szokott lenni?
NewHope
2013-09-19 09:14:07
 
Dia: Látom a te görbéd is ugyanúgy tekereg mint az enyém és ugyanúgy szept 10 óta. Én arra gondoltam azóta vannak állandóan ezek az erős fronthatások, lehet azért. A fejem és a derekam is nonstop fáj, mint egy vénasszony, kész :/
NewHope
2013-09-19 09:12:13
 
Jó reggelt!
Én Wonder Woman vagyok. (eddig egy WW-t sikerült kirajzolnom a görbémmel :D) Ebből mi lesz....

Plumeria, tényleg nagyon szép de én is várnék a helyedben, jobb a tuti!
Bazsivirág
2013-09-19 09:08:07
 
Kedves Mindenki!

Ezen az oldalon még új vagyok, ez az első hónap amikor mérem a hőmet, /csatoltam, remélem megjeleníti/ :) Szeretném kérdezni, hogy szerintetek az enyém milyen? Nagyon nem értek hozzá. Vajon ez most jó vagy sem?
Azt tudom, hogy már nagyon régóta szeretnénk babát, egy másik oldalon voltam tag és ott egészen más dátumokra adta meg a várható ovuláció idejét mindig, nem is sikerült sohasem aszerint.
Köszönöm előre is a válaszokat.
Moha13
2013-09-19 08:51:39
 
Dia1984
Majd írd meg, mit mondott a doki.
Mi ma adtunk le teljes labort. :)
Dia1984
2013-09-19 08:33:44
 
Sziasztok Lányok!

Plumeria
Annyira bíztató ez a görbe!!! Nagyon-nagyon szeretném, ha Neked is sikerülne. Meg persze mindenki másnak!

Én kicsit visszavonultam mostanában. Elkeserít ez a lehetetlen görbém. Nem is érdemes róla beszélni - ezért sem jelentkeztem mostanában.

Holnap megyek dokihoz, remélem okosabb leszek, és teszünk végre valamit, hogy közelebb kerüljek a babócához!
plumeria14
2013-09-19 08:22:11
 
Moha13,
igen, jól emlékszel, ilyen még nem volt eddig...remélem ez jelent valamit...bár nem szeretnék semmit se beképzelni, nehogy nagyot csalódjak. Az igazat megvallva, néhány napja apró szurkálásokat érzek, tegnap rövid időre ugyan, de erősen belenyilalt a bal oldalamba és tegnap reggel azt éreztem, hogy húzódik a hasam. De semmi más "tünetem" nincs.
Moha13
2013-09-19 08:09:15
 
plumeria14
Öröm nézni a görbédet...de tényleg...:)
Ugye jól emlékszem, hogy ilyen alakú még nem volt eddig?

capri
Hát, tényleg érdekes...most nekem is fölfelé indult ciklus elején, de aztán valaki útbaigazította...:D

Én ma így:
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!