Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mkinga
2013-09-25 11:09:20
 
Monika5! Amugy szepen halad a hőd ;) Szurkolok neked!!!
mkinga
2013-09-25 11:00:25
 
A nemvart napjan csinaltam, mivel en amiota tudom magam barnazgattam mielott megjott volna, most semmi. igy a nemvart napjan, delben teszteltem egy pozitiv csikot es egy digitalis clear blue ami kimutatta 1-2 hetes terhesseget. masnap reggel ujbol teszteltem es ujbol pozi volt. nagyon orultunk .... de megjott par nap utan... allitolag biokemiai terhesseg volt...de a mienk volt...
most meg ujbol homerozom...
Monika5
2013-09-25 10:32:06
 
Lányok, ha lehet én is kérek egy kis szurkolást a holnapi teszteléshez. :)

kbettina,
Sajnálom.:( Drukkolok,hogy a következő ciklusod sikeres legyen.

mkinga
Sajnálom, ami veled történt. Biztos nem lehetett könnyű a 3 poziteszt után ezt megélni. :( Azt megkérdezhetem, hogy a nemvárt napja előtt csináltad a teszteket, vagy utána?

kbettina
2013-09-25 09:18:08
 
Moha:tavaly év vége óta nem szedek gyszert.de nagyon rendszertelen volt a ciklusom és április óta állt be.én azóta számolom.nem voltam még vizsgálaon.
Kira84
2013-09-25 09:13:18
 
Na most pontos a görbém,2 napot elírtam a nem vártból.
mkinga
2013-09-25 09:03:33
 
Biztosan nagyon nehez, nekem mult honapban 3 pozi tesztem volt, 1 ev probalkozas utan majd ra 4 napra megjott , utanna mar a vervetel sem mutatott terhesseget. Nagyon de nagyon rosszul viseltem,most kaptam Duphastont.... de tudjatok az az elso par nap rossz, utanna csak jobb lessz es ujra probalkozunk es remenykedunk, soha nem szabad feladni , SOHA!!!
Szurkolok nektek lanyok!!!
Kira84
2013-09-25 09:01:08
 
Sziasztok lányok én ma így álok.
Moha13
2013-09-25 08:58:19
 
kbettina
Sajnálom...és együttérzek.
Szerintem mindenkinek ez kavarog a fejében, amikor újra és újra megjön...hogy most miért nem sikerült...:(
Ti mióta próbálkoztok? Valamilyen vizsgálat volt már?
kbettina
2013-09-25 08:36:45
 
Ma megjött,pedig csak csütörtökre nem vártam.Miért? Hogy létezik? És mért nem sikerült megint?:'(
Monika5
2013-09-25 08:31:35
 
plumeria14,
Húha, nem semmi árak vannak. :( Igen, nehéz eldönteni, hogy mikor van "itt az idő". Ezért is kérdeztem, hogy te, hogy érzed, mert szerintem, ha te már nagyon akarod tudni, akkor addig úgy sem tudsz megnyugodni. A leírtak alapján szerintem jól döntöttél. :) Nem tudom, hogy milyen eredmény lenne jó úgy, ha nem érkezik a baba. Ezért inkább azért drukkolok, hogy a ciklus végét egy hatalmas kétcsikossal zárd. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!