Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-24 07:02:46
 
arachnoidea
Az ovutesztekre nem tudok mit mondani, de szerintem is előfordulhat hogy több pete érik meg, olvastam is korábban, hogy ha több érik, akkor ezek közt max. 1-2 nap van.
Klassz, hogy ikres családjaitok vannak...:)
A görbéd szerintem normális, nyugi.
Egyébként...ultrahangos követéssel a doki meg tudja nézni, hogy hány pete érik.

Én ma kicsit feljebb. Tuti, hogy tegnap volt ovum, mert fel volt puffadva a hasam és sugárzott fájdalom néha bal oldalon a derekamba...
arachnoidea
2013-09-24 05:36:59
 
Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy miként fordulhat elő az, hogy ma reggel is pozitív az LH teszt? A múlt hónapban is ugyanígy jártam a ciklus 14. napján halvány poz, a 15. en erős poz, a 16. halvány poz és a 17. erős poz. Mindkét petefészkem működhet? Mert én csak erre tudok gondolni. Sokszoros ikres család a miénk és a pároméknál is van iker a családban. A hőm meg ma újra elindult fel 36.65 majdnem 36,7
Normális az én hőgörbém?

Adry03
2013-09-23 21:58:23
 
Sziasztok !

plumeria, csillika, ildibaba

Sajnálom, de hátha majd a következő hónapban.

Ma tisztára kivagyok idegileg ugyanis a kutyám beteg lett és most nem is tudok nagyon semmi másra gondolni, de azért feljöttem, hogy hátha kicsit el tudom terelni a gondolataimat.
Nagyon aggódom !
plumeria14
2013-09-23 21:53:35
 
csillka,
nekem nem említette a vérvételes megoldást, azt nem is igazán értem, mert én úgy tudom, hogy maga a nyák is kell ahhoz, hogy pontos képet kapjunk...azért van az, hogy csak a termékeny napokon lehet megcsinálni a PCT vizsgálatot,még ovu előtt.

Ildiaba,
sajnos egy a cipő...nekem úgy rendesen megjött. Furcsa, mert az utóbbi hónapokban egyáltalán nem volt előtte barnázásom.
Ildibaba81
2013-09-23 21:14:45
 
Pulmeria!

Total parhuzam: nekem is megvarta, mig hazaerek, bar csak epp hogy pecsetel, de piros. :(

Apa szaglasa se a regi mar..
:(

Akkor most 3-man vagyunk egy cipoben. Hajra csajok!

Ha megint novemberben fogan a mano, ket oroszlanom lesz, azt nem tudom, tuleljuk -e... :/
csillka
2013-09-23 20:52:59
 
plumeria,
igen, ott látta, nekem is mutatta (mintha én látnám) :))
Emlékszem írtad, hogy összeférhetőségi vizsgálatot akartál csináltatni. Azt mondta az orvos megnézik azt is vérből, hogy termelek-e olyan anyagot ami elpusztítja a spermákat. Úgy emlékszem nálatok másként akarták ezt vizsgálni?!

Moha,
igen valóban alapos,és rendes volt az orvos. Elmondtam neki, hogy az előző orvosomnál mivel voltam elégedetlen, és olyan normálisan kezelte. Mutattam a görbéimet, és rákérdeztem az ovu előtti nagy ingadozásra, azt mondta az nem gond, az a gond, hogy utána nem emelkedik szépen.
Köszönöm a biztatást, nagyon jól esik, remélem mihamarabb mind írhatunk a reményhozóba!!!Tudod, ahogy a falevelek :)
Csilla27
2013-09-23 20:33:30
 
Köszönöm Moha!Jólesik a biztatás!Külföldön kicsit nehéz a magyar orvos kérdés de már van 2 számom :) Jó éjt mindenkinek!
plumeria14
2013-09-23 20:19:16
 
Lányok,
a Róbert Károly Klinika Meddőségi Centrumával kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata? Azt olvastam, hogy a női meddőségi vizsgálat OEP finanszírozott. Holnap felhívom őket és érdeklődök, mi a szitu.
plumeria14
2013-09-23 20:17:09
 
csillka,
én is gondolkozom az átjárhatóságin, hátha csak az a gond, mi a többin már túl vagyunk. Tényleg érdekes a görbéd, mert azon nem látszik az ovu, de ezek szerint a görbe/hó nem minden. A sárgatestet UH-n látta a doki?
Moha13
2013-09-23 20:15:55
 
csillka
Ez nagyon jó, hogy elindultál és végigcsináljátok ezeket a dolgokat! És klassz, hogy ilyen alapos a doki...:)
Nagyon érdekes, hogy a görbéd alapján ssemi sem látszik, mégis volt ovud. Úgy tűnik, görbék és ovutesztek és egyebek ide vagy oda, a testünk egy furcsa szerkezet és senki sem tudja, mi történik odabenn...
Kitartást a vizsgálatokhoz (majd számolj be) és remélem, hamarosan Te is írsz a reményhozóba...:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!