Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
NewHope
2013-09-25 16:26:09
 
Nancy22 - én nem birom magam túltenni azon hogy mennyire hasonlit a görbénk XD Vajon a vége is fog? :P
Dia1984
2013-09-25 16:04:52
 
Nancy22

Gratulálok, vigyázz magatokra! :)
szabinka84
2013-09-25 15:07:21
 
Sziasztok!Ma így állok!Már csak 3 nap a nem vártig!szerintetek milyen a görbém!előre is köszi!
Moha13
2013-09-25 15:03:18
 
Nancy22

Gratulálok! :)

Légy szíves írj majd a reményhozó fórumba:
https://tervezettbaba.hu/forum/mindenfele/1-terhesgorbe-2-eletkor-probalkozos-honapok-szama-3-barmi-amit-a-gorbe-feltoltoje-el-szeretne-mondani-hozzaszolasok-kizarva

...ezt azért hoztam létre, hogy legyen egy fórum, ahol a még babára várakozók sok pozitív eredményt láthatnak...
Ha lehet, írd le, mióta próbálkoztok...:)
Köszi!

NewHope
2013-09-25 13:53:13
 
Nancy, gratula!

Látom neked is wonder woman (WWM...) görbéd van és késői ovud mint nekem. Ez jó, én is örülnék most egy 22. napi ovunak és akkor lenne esélyem a te utadra lépni :P
Amúgy mára jelzi az ovumat de nem volt még tojcsinyákom, az előző 2 napon szokott lenni, ez jó jel, a hőm is jobban le fog még esni, arra számitok.
mkinga
2013-09-25 12:31:46
 
Lillz udv en is uj vagyok :) kivanok neked is gyors babasodast :D
Gratula az ujdonsult kismaminak, sok sok egeszseget es konnyu babavarast !!
Lillz
2013-09-25 11:52:05
 
Szia Nancy, gratulalok! En uj vagyok itt, meg csak most kezdtem itt vezetni a homet (naptart vezetek már 4 honapja) de sajnos eddig semmi eredmeny. 36 eves vagyok es az elso babara keszulunk a parommal. Tavaly aprilisban hagytam abba a gyogyit, szoval masfel eve es azóta semmi :( Ha iden nem jon ossze jovore probalkozunk a lombikkal. De nem adom fel, noverem 40 evesen lett terhes a 48 eves ferjetol, fel ev probalkozas utan:) Mindenkinek sok sikert kivanok, oszinten! Mindannyiunkra var egy baboca, ebben biztos vagyok! Neked Nancy, jó egeszseget, kitartast, es boldog babavarast!
Monika5
2013-09-25 11:43:31
 
Nancy22,
Gratutálok!:) További jó egészséget és boldog babavárást kívánok! :)

Nancy22
2013-09-25 11:31:58
 
A tesztem ma végre pozitív lett.
Monika5
2013-09-25 11:21:42
 
mkinga,
Sajnálom :( remélem, hamarosan boldog kismama leszel. :)
Köszi aranyos vagy. :) Nagyon bizakodó vagyok, mert elég sok "tünetet" érzékelek. De nem akarom elkiabálni sem. :)

Amúgy azért 41 napra írja a ciklusom, mert a gyógyszer abbahagyása után 4 cikluson át átlagban 41 napos volt, aztán múlt hónapban már 28. Mondjuk akkor szerintem nem volt ovum. Szóval ez az első "normális" görbém azóta, aminek mindenképpen örülök. :) Eddig a 14 nap (egyszer 15)volt a luteálisom, ahogy visszaszámoltam. Szóval elvileg már késik... :) De mivel ez az első "szép" görbém, ezért bármi lehet...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!