Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-26 06:41:11
 
arachnoidea
Az a lényeg, hogy az esés után szépen visszamenjen. Meglátjuk, holnap merre indul. remélem, fölfelé. :)

Nekem mára berakta az ovumat. Igaz, megint a ppozitív napra, bár én tudom, hogy csak másnap volt, mert aznap éreztem feszülni a hasam meg egyebek...
arachnoidea
2013-09-26 05:35:30
 
Sziasztok!

Ma reggelre esett a hőm a 21. ciklusnapon járok 29 napra jött meg eddig. Ami jó jel az az, hogy semmilyen álterhes tünetem nincs eddig :-) így reménykedem, hogy most fog sikerülni. Kérdésem az lenne hozzátok, hogy mi történik akkor ha így leesik a görbe? Milyennek kellene lenni ezen a ciklusnapon? Jövő hét szerdán megyek orvoshoz hormonsort nézetnék meg rákszűrés meg ilyesmi de addig is jó lenne tudni az okát...
Adry03
2013-09-25 21:43:52
 
Sziasztok !

Szerintem nekem is hamarosan új ciklus kezdődik. Bár egyenlőre a hőm még maradt, de már barnázok. Szerintem 1-2 nap és én is benevezek az októberre.
Ancsi2014
2013-09-25 20:49:56
 
Szia Katka,
elkevertem a leleteimet, csak arra emlékszem hogy a második (90perces) értékem volt nagyon rossz. 105-ös a 120p pedig 78.
Ez a kettő volt az ami nem stimmelt. Remélem tudtam segíteni.
KatkaManó
2013-09-25 20:43:02
 
Ancsi megmindod hogy milyenek voltak az értékeid az IR vizsgálatin ?
Nekem azt mondták hogy enyhe kaptam rá gyógyszert. Most voltam kontrolon és nem lett jó. Most endokrinológushoz küldtek. :(
Ancsi2014
2013-09-25 20:36:22
 
Szia Dina,
igen kaptam. Mercformin XR 1000-et szedek június vége óta kb. Szerencsére a nőgyógyászom alapos volt rögtön az első találkozáskor és kiderült hogy IR-em van. Azóta diéta (bár nem teljesen tudom tartani) és gyógyszer, ami úgy tűnik hatásos :-) Úgy örültem ennek a peteérésnek mint egy pozitív terhességi tesztnek :D
Dia1984
2013-09-25 20:29:19
 
Ancsi

Kaptál valami gyógyszert? Vagy az IR ellenére magától történt a PÉ?
mkinga
2013-09-25 18:21:18
 
Lanyok egy kerdes aki ismeri vagy szedte a Duphastont, volt valami mellekhatasa? En 10 napig kell szednem napi 2-öt 15.naptol a 25.ig. nagyon rendszeres a mensim 28-29naposak. Megvaltoztatta a ciklust vagy barmit? koszonom!
Ancsi2014
2013-09-25 18:00:11
 
Sziasztok! Tegnap voltam nőgyógyásznál, szép egészséges tüszőrepedésem volt 1-2 napja:-))) Ennek én azért örülök ennyire, mert IR (inzulinrezisztenciám) van és eddig nem volt kimutatható peteérésem :)
Egyvalamit nem vágok. Kedd óta egyfolytában érzek egy pici szurkáló fájdalmat. Nem vészes, olyan tompán jelen van mindig.A dokimat kérdeztem, azt mondta semmi szervi bajom nincs, minden úgy néz ki idebent ahogy kell. Szerintetek lehet ennyire előre érezni a következő ciklus kezdetét?
Ja, ma így festek:
Ildibaba81
2013-09-25 16:55:23
 
Nancy!

Gratula!

En ma nem csatolok, nincs mit. Egesz este randalirozott a Gyerek, beteg lett, egesz ejjel kohogott, alig aludtam vlamit, meg sokszor fel is kellett kelnem hozza. Nem hiszem,h.helyes hot mert volna. :(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!