Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
szabinka84
2013-09-26 11:20:01
 
Sziasztok!ma reggel olyan furcsa volt a közérzetem,egy kicsit szédültem,tegnap este meg ugy éreztem annyira fáradt vagyok hogy már 9orakor lefefüdtem.Csatolom a görbémet,valaki nézze meg!köszönöm
Dia1984
2013-09-26 11:13:28
 
Monika, nagyon nagy gratula! Egy újabb példa lettél, hogy lehetetlennek tűnő ciklus mellett is lehet baba! Köszönöm! :)
Monika5
2013-09-26 11:09:02
 
sziasztok!
Ma teszteltem: pozitív lett. :)
Akiknek a ciklusával "gond" van, kitartást. Átérzem, mert én arra vártam 4 cikluson át, hogy "beálljon" és ne 41 nap legyen. Aztán a múlt hónapban, amikor elhatároztuk, hogy mindegy, így is próbálkozunk az ovu környékén elkaptunk egy ételmérgezést. Szóval a sex a legutolsó helyen szerepelt a gondolatainkban... Aztán a férjemnek el kellett utaznia 1 hétre, ami közben 28 napra megjött. Nagyon meglepődtem és örültem neki. :) Aztán amikor hazaért összebújtunk csak úgy. Azt hittem, hogy az ovum még csak eztán lesz, mert sosem volt ennyire korán. De mint kiderült az már ovu utáni napon volt. és ez lett a vége... :D
Mindenkinek szórítok, hogy hamar kövessetek!

Moha13,
Írok majd a reményhozóba, de majd egy picit később szeretnék. Nem szeretném nagyon elkiabálni a dolgokat, szóval szeretném megvárni az orvosi vizsgálatokat, hogy szépen fejlődik, stb. Gondolom megérted. :)
Továbbá remélem, hogy most te következel. :)Nagyon drukkolok. Kitartást a várakozáshoz és sok szerencsét!
Dia1984
2013-09-26 10:28:49
 
Ancsi

Én is Mercformint szedek annak ellenére, hogy nekem jók voltak az értékeim. A doki mégis IR-re gyanakszik. Annyit észrevettem, hogy a ciklusom elején, mikor nem szedtem a gyógyszer (elfogyott) sokkal alacsonabb volt a hőm; péntek óta szedem újra, és úgy tünik normalizálódik... Remélem a következő ciklusban már nekem is egyértelmű lesz az ovu. Akár a Mercformin, akár a Closty miatt.

Nem tudom mi lesz már ezzel a hónappal, már a 40(!!!) napon járok. :S
Moha13
2013-09-26 09:20:22
 
NewHope
Szorítok, hogy 19-én jó időben legyetek...:)
Én már várakozó állásponton vagyok...
Moha13
2013-09-26 09:18:53
 
Encii
Mit értesz az alatt, hogy jó-e?
Normális, mert látszik, hogy volt ovud, ami után megemelkedett a hőd. Ez jó. :)
NewHope
2013-09-26 09:05:42
 
Sziasztok!
Nekem mára jósolja az ovut de teszteltem és full negativ. Úgyhogy vagy nem lesz vagy jókor lesz. Várunk még :)
Encii
2013-09-26 08:46:13
 
Jó reggelt lányok!véleményt szeretnék kérni,szerintetek ez jó mit látok a görbémen?köszönöm
Ancsi2014
2013-09-26 08:28:06
 
Jó reggelt Lányok! Capri szia! Én is nagyon örültem, kb mint egy pozitív tesztnek, hiszen ez már fél siker :)
Nem tudom, hogy mitől fájdogált a hasam. Szerencsére tegnap este elmúlt, ma már okés vagyok. Elméletileg vasárnap volt ovum - doki szerint is - úgyhogy lehet h azt éreztem szerdáig ... Ma így festek. Mivel ez az első görbém fogalmam sincs mit kell látni, jó e így ahogy most kinéz stb. Ha van véleményetek írjátok le nyugodtan. Apával csütörtökön és vasárnap voltunk együtt, ha ez segít a kiértékelésben ;) Puszi Csajok
capri
2013-09-26 07:42:12
 
Jó reggelt!

Nancy, nagy gratula neked! Vigyázz magadra!

mkinga, én szedtem/szedek Duphastont, de csak napi egyet. Mellékhatása nem nagyon volt (illetve két dolgot észrevettem, nem tudom, hogy a gyógyszer okozta-e: kevésbé zsírosodott a hajam, és nagyon pici hashajtó hatása volt - naponta kétszer jártam vécére). Az első ciklusban, amikor szedtem, a hőm már leesett 10. dpo-n, de csak a 4. alacsony hőjű napon jött meg a Duphaston miatt, hétfőn este vettem be az utolsót, és csütörtökön jött meg.

Ancsi2014, nem az ovulációt érzed? Szuper, hogy volt ovud! :-)

Arachnoidea, nekem 6. dpo-n többször is volt elég nagy esés, nem gond, az a fontos, hogy újra visszamenjen.

Moha, akkor megint jöhet a várakozás. :-)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!