Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-24 09:02:31
 
NewHope
1 nap eltéréssel indultunk, az én ovum hamarabb jött, mint szokott, remélem, a Tied meg késik egy kicsit...pont annyit, amennyi jól jönne...szorítok. :)
Moha13
2013-09-24 08:54:04
 
Lemaradt a link:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherbeeses__3768151-miert-nem-sikerulhetett-mar-megint-volt-erett-tuszom-ovu-teszt21-napi-progi__oldal-1
NewHope
2013-09-24 08:51:35
 
Na, W W M és most? :D Drukkoljatok hogy még péntekig maradjon a helyén az a sejtecske... Mondjuk le szokott esni jobban a hőm pé előtt, remélem most is igy lesz. :)
Hétvégén felmegyünk a Mont Blanc-ra, jó lenne ha ott foganna. :D (Már h nem ott fogjuk csinálni csak lehet h épp ott érnek majd oda a fiúk... na mind1, jó sztori lenne :D)
Moha13
2013-09-24 08:50:29
 
Nézelődtem a neten, és találtam egy érdekes esetet.
Pozitív véggel...
Szóval aki még nem nézette meg a párját, az tegye meg...mert úgy tűnik, érdemes. :)
Ha nekünk most nem jön össze ez a ciklus sem, én is indítványozni fogom a dolgot, de előtt még elmegyek nőgyógyászhoz...legyen valami, amit fel lehet hozni...hogy látod, én már voltam :D
MRitu
2013-09-24 08:44:31
 
jniki82

Akkor jó, lehet mégsem vagyok abnormális :)
Nekem 3-4 tized fokkal minimum lejjebb szokott lenni, ráfogtam a clostyra, lehet hogy attól magasabb..
jniki82
2013-09-24 08:08:58
 
Az előtte lévő:
jniki82
2013-09-24 08:08:31
 
Sziasztok Lányok!

MRitu

nekem általában mindig ilyen magas a hőm, a mostani görbémen mesin alatt volt 37, az előtte lévőn viszont utána!
Megmutatom őket!Ez a mostani
MRitu
2013-09-24 07:42:11
 
Sziasztok Lányok!

Általában szép csendben olvaslak titeket és követem az eseményeket..:)
Ebben a hónapban kezdtem a clostyt, mert a doki alacsonynak találta a progeszteront.
Most viszont olyan hőt produkálok mensi óta, amit csak az ovu után szoktam. Tapasztalt már valaki ilyen magas hőt ebben az időszakban?
plumeria14
2013-09-24 07:25:17
 
Jó reggelt lányok,
én ma olyan elegánsan felkeltem, hogy elfelejtettem hőt mérni :) Ilyen talán még nem is fordult elő velem. Érdekes egyébként, mert megfigyeltem, hogy a nemvárt előtt egyre jobban stresszelek, viszont amikor megjön, azt viszonylag nyugodtan kezelem. Tegnap kezdtem el a 12. görbémet...

arachnoidea,
ovu tesztnél nincs halvány pozi, meg erős pozi...azt kell pozitív nap(ok)nak beírnod, amikor a két csík egyforma erős. A csíknak napról-napra erősödnie kell, amíg el nem éri az LH csúcsot, ami megrepeszti a tüszőt.

Adry,
drukkolok neked mindkét szempontból! Én is kutyaanyuka vagyok...
Ildibaba81
2013-09-24 07:10:36
 
Moha!

Elsore en is a tegnapra tettem a voksom! Ha ossze tudjatok hozni, ma mindent bele! :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!