Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mkinga
2013-09-27 07:19:44
 
Arachnoidea, en is a 20.napon vagyok (28 napos ciklus) es nekem is ma nagyon felment :D szurkolok neked!!
Ancsi2014
2013-09-27 07:06:50
 
Jó reggelt Lányok! Velem az éjjel nem tudom mi történ de így nézek ki ... lehet beteg leszek azért van lassan hőemelkedésem?
arachnoidea
2013-09-27 05:17:21
 
Sziasztok!

Ma reggel ilyen szépen felment nagyon örültem neki.
Tegnap délelőtt 10-től voltak apró görcseim ami ahogy jött úgy ment is + egyéb tünetek remélem most nem a pszichém játszik velem.
Monika5
2013-09-26 21:33:58
 
Adry03,
Köszönöm! :) Sajnálom, hogy neked így alakult! :( De hajrá október! Drukkolok!:)

Kira84,
szurkolok a következő teszteléshez.:) Én is facelles-sel teszteltem reggel +-at, de nekem elég egyértelműen előjött a 2.csík. Azóta nem teszteltem, de a héten nem is tesztelek már. Úgy döntöttem nem paráztatom magam.:) Többet most úgy sem nagyon tudok tenni, mint "türelmese" várok a vizsgálatig, és egészségesen étkezem.:)
Tüneteid egyébként vannak (bocs, ha már írtad, nem emlékszem)?
Adry03
2013-09-26 20:57:57
 
Sziasztok !

Mónika: Gratulálok !

Sajnos, az én megérzésem bejött. Szinte óramű pontossággal. Nem lepődtem meg. Jöhet az október.
capri
2013-09-26 20:36:48
 
Lillz, köszi a választ! Azt tudom, mi a luteális fázis. Amin csodálkoztam, az a 8 nap. Eddig mindenhol azt olvastam, min. 12 napnak kell lennie, ha kevesebb, akkor valószínűleg kevés a progeszteron.
Én csak örülnék, ha a 8 nap már megfelelő, mert az enyém gyógyszer nélkül 11 nap.
Lillz
2013-09-26 16:59:02
 
Szia Capri! Igen, a lutealis fazisnak ( az ovulacio es a kozvetkezo menstruacio kozotti szakasz) minimum 8 naposnak kell lennie kulonben nincs eselye sem a megtermekenyult petenek beagyazodnia. Megtermekenyites utan meg par napig utazik a petevezetekben, es úgy tudom hogy utanna meg 3 nap kell neki a teljes beagyazodashoz. A lutealis szakasz egyenenkent valtozo,de allando.
capri
2013-09-26 16:17:25
 
Lányok, olvasgattam itt az oldalon a kérdéseket-válaszokat, és találtam egy érdekes választ:

"A 28-38 napos ciklust nem nevezném nagyon rendszertelennek, emiatt igazán nem kell aggódnia. Ami viszont probléma lehet, hogy a peteérés és a vérzés között nincs elég idő a beágyazódásra. Ehhez általában minimum 8 nap kell. Érdemes lenne pontosan megmérnie a kettő között eltelt időszakot (úgynevezett luteális fázis hossz), mert ezt mindenképpen pontosan kellene tudni. A körülbelül egy hét lehet kevés, de lehet éppen elég is.
Üdvözlettel: Dr. Kámory Enikő"

Minimum 8 nap?! :-O
szabinka84
2013-09-26 15:25:10
 
Kedves Newhope!köszönöm hogy rá néztél a görbémre,szerintem várok a hétvégéig!:)
NewHope
2013-09-26 15:07:47
 
Szabinka, holnap már tesztelhetsz akár, de én a helyedben még várnék 3-4 napot. A görbéd igéretes.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!