Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-09-27 09:11:13
 
sziasztok!
Segitsetek légyszi!Fura szagú a vérzésem... Nem szagolgatom csak betét cserénél meg pisilésnél érzem. Kb olyan mint szülés után mikor tisztultam.Elöbb jött meg,elég sok volt.Nem értem,eddig felse tünt,nagy gondjaim vannak/voltak úgyhogy nem tudtam gondolkodni.De ma úgy belém hasított ez az egész.Mi lehet ez?vagyis mitől?

Monika5
2013-09-27 09:05:19
 
Kira84,
Na igen a tünetek... az a baj, hogy azok teljesen hasonlóak a menstruációt megelőzőkhöz. Talán, ha van köztük olyan, ami amúgy nem jellemző, az adhat egy kis támpontot...Nekem a derékfájás volt ilyen, mert az nem szokott fájni. Sajnos tényleg nagyott esett a hőd. :( De azért még ne add fel, bármi lehet még. Drukkolok! Szerintem még a cover-line fölött vagy.
capri
2013-09-27 08:38:57
 
Kira84,
a cover line-hoz az kellett volna, hogy a teljes ciklusban mérd a hődet. Így gyakorlatilag semmit nem lehet mondani... De valószínűleg még fölötte vagy kicsivel, mert elég sok napon mértél ugyanennyit a luteálisban.
Kira84
2013-09-27 08:33:52
 
Hát igy álok ma nem túl rózsás a helyzet .Nem tudja valaki hogyan kell kiszámolni a Conver-line vonalat olyan jó lenne tudni hogy most még felette vagy már alatta vagyok...?????????
Kira84
2013-09-27 08:29:51
 
Monika5.Szia hát nem tudom hogy ez tünet e de vannak apró görcseim meg a derekam is fájdogál,egész napos émelygésem van de nem elviselhetetlen, De ez lehet hogy csak a nemvártat jelzi mivel a hőm elkezdett lefelé menni,ami szerintem nem túl jó jel..
Ancsi2014
2013-09-27 07:57:24
 
Köszi Csajok, akkor reménykedek ... bár nem ringatom magam semmibe (ó, dehogynem...) mert egyfolytában érzek egy tompa kis szurkálást, tegnap már a derekamba is kisugárzott.
mkinga
2013-09-27 07:36:07
 
Ancsi2014, tudtommal jot jelent. Amig fenn marad van remeny. Altalaban amikor lefele halad az ammak a jele , hogy megfog jonni. Nallam legalabis igy van :)
capri
2013-09-27 07:35:50
 
Sziasztok!

Ancsi, ez a normális, hogy felment a hőd! ;-) Megvolt a tüszőrepedésed - uh szerint is -, most az a dolga a hődnek.hgy felmenjen, és szépen fent is maradjon jóóóó sokáig! :-)

Adry03, sajnálom. De ahogy írtad is, hajrá okróber!

Arachnoidea, ugye hogy visszaugrott? :-) Most látom, hogy írtad, jövő szerdán mész orvoshoz hormonsort nézetni. Ahhoz a ciklus 3. napján kéne levenni a vért (ill. progeszteronhoz ovu után kb. 7 nappal).

Többiek?
Ancsi2014
2013-09-27 07:26:24
 
mkinga, az jót jelent? Reméltem, de nem igazán tudom mit jelent :)
mkinga
2013-09-27 07:21:14
 
De ahogy latom Ancsi2014 te is :). ma reggel mindenki felfele halad ;)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!