Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Kira84
2013-09-28 10:54:35
 
Köszönöm a segítséget aranyosak vagytok...Hát ilyen a mai..
NewHope
2013-09-28 09:34:39
 
Ildi, ne csüggedj! Értem amit mondasz, sajnos bennem is nagy a versenyszellem és el tudok szomorodni mikor valaki már megint "beelőz". Hiába tudom az agyammal mekkora hülyeség. De már nem ostorozom magam emiatt. Kimérgelődöm magam aztán megyek a saját dolgomra. :) Eljön az időnk ;)
NewHope
2013-09-28 09:31:15
 
Sziasztok, én még kanyargok, de most már remélem fölfelé fog menni ezek után. Most már meg van neki engedve. :)
Megyünk a Mt Blancra, sajnos felhős az idő de remélem azért fel tudunk menni, olyan szééép :)
Kiara, én csak a reggeli felkelésnél szoktam mérni ha kimegyek éjjel akkor is. Gyerekes anyukáknál szerintem előfordul hogy fel kel kelni éjszaka, ha utána eltelik pár óra akkor már szerintem nincs nagy hatással a mérésre. Persze lehet, h tévedek.
Moha, jól néz ki a görbéd! Hajrá!
Ancsi2014
2013-09-28 08:49:49
 
Jó reggelt Lányok! Kiara nekem is hasonló mérési anomáliám van. Reggel úgy alakult hogy korábban keltem mértem egyett 37,1 volt, a szokásos reggeli hőm pedig 37,0 szóval én sem tudtam eldönteni mit írjak be, végül én az alacsonyabbat írtam.
Látom elég komoly kis vitafórum lett a tesztelés miatt :) az én véleményem is az, hogy ha babások leszünk teszt nélkül is tudjuk majd, de azért nekem is van itthon kettő is a biztonság kedvéért :) Azért lesz ami lesz, ha így alakulok továbbra is, szerdán sztem tesztelek egyet, az lesz a 10.napom.
Kira84
2013-09-28 07:59:02
 
Jó reggelt lányok tanácsot szeretnék kérni tőletek.Ma 3,40 arra ébredtem hogy nagyon émelygek ,viszont mielőtt felkeltem volna megmértem a hőmet jelzem nem ebben az időpontban szoktam mérni,na a lényeg hogy ekkor 36,6 volt.Ezután felkeltem bevette 2 szem savlekötő szétrágós tabit.Majd 6,40 keltem rendesen akkor is mértem akkor meg 36,5 volt,ilyenkor melyik értéket kell figyelembe venni?
arachnoidea
2013-09-28 07:53:31
 
Sziasztok Lányok!

Ilyen a mai görbe nekem tetszik szerintetek?
Ildibaba81
2013-09-28 07:52:20
 
Tyű, Moha!

Ez egészen jól néz ki. :)

Jó reggelt, csajok. Én még nagyon az elején.

Mára még nem jelöltem be mensit. Tegnap már csak kevés volt, talán mára elmúlt... :)

Moha13
2013-09-28 07:33:49
 
Jó reggelt!
A ma...

Ildibaba81
2013-09-27 20:28:22
 
Sziasztok!

Az utobbi napokban nem nagyon voltam. Kicsit osszejottek a dolgok... a mult ciklusban tulsagosan is ragorcsoltem az egeszre, kicsit mar Versenyfutasnak eltem meg az egeszet. :(
Mostantol nem fogok ragorcsolni es kesz. A homet meg merem... meg megvan, ugyhogy nem hiszem, hogy sok minden lathato belole, de azert csatolom...

Ha jol latom, vannak ujak is. Udv nekik!
plumeria14
2013-09-27 19:57:33
 
Lányok,
az egész tesztelés nem tesztelés kérdéssel kapcsolatban én azt gondolom, hogy nem a teszt az egyetlen az, ami miatt az ember beleéli magát. Minden elkezdődik már az ovu után...az ember vár...majd kezdi érezni a tüneteket...mindent figyel magán...belegondol ezt-azt...reménykedik, majd mégsem...felteszi magának a kérdést, hogy tesztelek vagy még várja...de meggyőzi magát, hogy mégis...negatív...csalódik...meggyőzi magát, hogy talán még túl korai volt...méri tovább a hőjét...még mindig fent van...mensinek semmi jele...újból reménykedik...vagy mégsem?...jön a bizonytalanság, a várakozás...Szóval szerintem, ha valakinek késik, akkor nem kell hozzá teszt, hogy beleélje magát...talán most összejött? terhes vagyok? Pozitív gondolatok, majd vagy jön a nagy öröm vagy a csalódás.
Szerintem mindenki saját belátása szerint döntse el, hogy mennyire érzi magát erősnek a korai teszteléshez...azért vannak szerencsés példák és ellenpéldák is. Ne variáljuk túl ezt az egészet! Aki tesztelni akar, az teszteljen, aki meg inkább vár,az is helyesen cselekszik. Itt szerintem nincs jó vagy rossz döntés, mert felfokozott idegállapotban minden döntés jónak tűnik :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!