Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
mkinga
2013-09-30 12:24:26
 
Moha itt igazad van, csak az a gond , hogy most penteken a dokim nem latott se erett, sem jelet annak , hogy volt vagy lessz peteeres. Szoval eggyertelmuen nem tudott semmit mondani , hogy mit latott ott benn, hiaba muatattam a gorbem. Peteeresem van , mert multhonap pozi volt... csak lehet , hogy nem eleg erettek , hogy tovabfejlojenek... doki nem vagyok , de igen en is elgondolkodtam , hogy mi lessz ha rosszat tesz, nem jot ez a Clomid. Nem nem tudom mi legyen....
capri
2013-09-30 12:22:55
 
Most látom csak, hogy amíg írtam az előbb, született pár hozzászólás.
mkinga, emiatt a hőesés miatt sem kell még aggódni! Az a fontos, hogy visszamenjen. A Clomid azt hiszem ugyanaz, mint a Clostilbegyt.
Szabinka, nagyon várom a tesztelésedet! :-)
Moha13
2013-09-30 12:20:36
 
mkinga
És mi alapján írta ezt fel a doki? Végzett ultrahangos peteérés figyelést, aminél az látszott, hogy nincs peteérésed?
Mert szerintem a görbéd alapján egyértelmű, hogy volt ovud, másként nem lenne ilyen szép emelkedés. Szerintem gondold meg, hogy érdemes-e ilyen komoly hormonokkal beavatkozni a természetes rendjébe...persze, ez a Te döntésed, csak én biztosan nagyon félnék, nehogy esetleg a nagy igyekezetben rontsak a helyzeten...:S
mkinga
2013-09-30 12:17:22
 
Moha 13. nekem a nemvart napjan kimutatta a digitalis is es a rendes teszt is , delutani vizeletbol, de sajnos csak kemiai terhesseg volt :(
Ancsi a Clomid az ovulaciomnak adtak , hogy segitsen kicsit , jobban fejlodjenek a peteim :) de csak a jovohonapban kezdenem el.
szabinka84
2013-09-30 12:16:59
 
Kedves Moha13!igen már a 17-en a ciklusaim 27-28 napra szoktak megjönni
Moha13
2013-09-30 12:13:08
 
mkinga
A clomidot azt miért kéne szedned?
Szerintem szépen megemelkedett a hőd...együtt várakozunk! :)
Moha13
2013-09-30 12:12:10
 
szabinka84
:D
Hát, ha most ittál tejeskávét, akkor...szerintem várj 1-2 órát.
Egyébként én lehet, azt csinálnám, hogy innék valamennyi vizet, hogy legyen majd mit pisilni, és utána 1-2 óra múlva tesztelnék...:)
Most szémolom, hogy már a 17. dpo-n vagy? Elvileg akkor már délutániból is ki fogja mutatni...:)
Ancsi2014
2013-09-30 12:09:21
 
Moha, Capri én úgy örülök Nektek, meg ennek a fórumnak. Jót nevettem ezen a ne gondolj a piros labdára ... és folynak is a könnyeim ... :'(
mkinga
2013-09-30 12:08:03
 
Ancsi , nekem is ma lejebb ment picit tobbel mint neked de remenykedunk ;)szerintetek nagyon sok ez a hoeses? amugy en is 6.-ra nem varom. a jovo honaptol meg Clomidot kell szednem . valaki kozuletek ismeri?
szabinka84
2013-09-30 12:07:19
 
most ittam tejes kávét akkor várnom kéne mi?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!