Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
NewHope
2013-09-30 10:50:12
 
Jó reggelt! Én kilapultam, most már jöhetne a melegedés... De ma 4.30kor kellett kelnem repülés miatt, úgyhogy mit várok... Majd ma kialszom magam és holnapra melegedhetek, akkor talán be meri majd tenni az ovumat a szisztéma.
Szép kis görbék vannak már itt, izgi lesz az október :P
Kira84
2013-09-30 09:16:39
 
capri Hát Szombaton vendégek voltak nálunk és elég sokáig fent voltunk,persze fáradt voltam mert sokat készülődtem a főzéssel,ami még talán bezavarhatott hogy nem vagyok hozzá szokva hogy éjszaka mászkálnak a házban, mert tesóm gyerekei szinte felváltva mászkáltak hol a fürdőbe hol a konyhába, minden kis neszre felébredtem.
capri
2013-09-30 09:03:18
 
Na, a görbém lemaradt.
capri
2013-09-30 09:02:58
 
Sziasztok, jó reggelt!
Gyorsan visszaolvastam, mit írtatok hétvégén.

Vannak itt nagyon biztató görbék... Szabinka, Arachnoidea, megy a naaaaagy drukk nektek! :-)

Kira84, szerintem annyi alkohol nem befolyásolta a hődet. Inkább a tegnapit kérdezném, hogy nem volt-e valami, ami miatt annyira alacsony lett. Mert amikor olvastam a tegnapi hozzászólásodat, én is arra gondoltam, hogy meg fog jönni... Erre ma megint szépen visszament. :-)

Csillka, ez érdekes, hogy az előző havi sárgatestet látja az orvos a következő ciklus közepén. Lehet, hogy most volt ovud?

Moha, Ancsi, nektek is megy ám a drukk, csak nektek még picit többet kell várnotok türelmesen. :-)
Ancsi, amikor írtam az ovus fájdalmat, az még múlt hét elején volt emlékeim szerint. Mostanáig azért nem hiszem, hogy eltartana. De a ciklus második felében szerintem normális, ha érzel ezt-azt. Reméljük, most már a beágyazódást! ;-)

NewHope, nagyon szép helyen jártatok, és örülök, hogy a petécskéd megvárta apát! :-)

Plumeria, akkor ebben a ciklusban a PCT-t csináltatod?

Ildibaba, lassan lehet ovura készülődni! ;-)

Na, ha valakit esetleg kihagytam, bocsi. :-)

Én ma így. Péntek délután óta csináltam egy rakat ovutesztet :-D, érdekes eredménnyel... Pénteken még alig látszódott 2. csík. Szombaton 1 órakor lett egy olyan, amin ugyanolyan erős volt a teszt, mint a kontroll, viszont a kontrollcsík is elég halvány volt. Aztán szombaton délután és este egyértelműen negatív volt, tök halvány 2. csíkkal. Vasárnap reggel (2. pisiből) csináltam újra, az szerintem egyértelműen pozitív volt, délután és este megint halvány 2. csík volt, ma reggel szintén.



Kira84
2013-09-30 08:29:05
 
Sziasztok lányok.Az este ünnepeltünk olyan 8 körül és ittam egy pohár gyöngyöző bort ami 10,5% volt szerintetek ez befolyásolta a reggeli mérést?
csillka
2013-09-30 07:10:22
 
Jó reggelt!

Egy hete az orvos sárgatestet látott, azt mondta lehet akár múlthavi is, de inkább e havi. Ehhez képest nézzétek meg a görbém :))
Moha13
2013-09-30 06:40:17
 
szabinka84, arachnoidea
Szép...:)
Én ma így:
arachnoidea
2013-09-30 06:21:49
 
Sziasztok Lányok!

Drukkolok Szabinka!

Ma reggel így ...
Ildibaba81
2013-09-30 06:06:59
 
Szabinka!

Nagyon biztató!
szabinka84
2013-09-30 05:54:54
 
Sziasztok!ma így állok,tesztem nem csináltam várok még egy nagyon picit!
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!