Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
capri
2013-09-30 14:41:26
 
Szabinka,
ugye HCG tesztnél a halvány pozi is pozi! :-)
A két teszt egyforma? Ha különböző időben csináltad, akkor lehet, hogy a HCG koncentrációja épp alacsonyabb volt a vizeletben, azért lett az egyik negatív. Most pihenj és próbálj kikapcsolni, és tesztelj holnap reggeli első pisiből! :-) Drukkolunk ezerrel!
szabinka84
2013-09-30 14:40:27
 
lehet várnom kéne 1 hetet hisz még 3 napja késik,talán addig nem jön meg
Ancsi2014
2013-09-30 14:37:12
 
Szabinka, sztem ha a pozitív volt a későbbi, akkor az a jó. Reggel ismételd meg, mert úgy tudom akkor a legnagyobb a HCG koncetráció. Nagyon izgiiiiiii :)
szabinka84
2013-09-30 14:35:20
 
Sziasztok!az elmult 2 órában 2 tesztet csináltam az egyik negatív a másik halvány pozitiv akkor most mi van? lehet tul korai volt a tesztelés
capri
2013-09-30 14:29:04
 
Arachnoidea, NYUGI!!!! :-) Szép a görbéd, nagyon biztató.
De láttunk már olyan trifázisos görbét, aminek mensi lett a vége, és vannak olyanok is, ahol még esetleg az sem egyértelmű, volt-e ovu, és mégis kisbaba született 9 hónap múlva. Ilyenkor még nem lehet megmondani, mi lesz, bízni kell, és pár nap műlva úgyis kiderül. Kitartás! :-)
arachnoidea
2013-09-30 14:26:31
 
Szerintetek reménykedhetem? Őszintén esélyes? Teljesen elbizonytalanodtam pedig ebben a hónapban két + ovutesztem is volt 1 nap különbséggel.
Monika5
2013-09-30 14:02:53
 
Sziasztok,
Szerintem onnantól, hogy valaki elhatározza babát szeretne, egy örökös várakozás, aggódás és reménykedés az egész. Indul azzal, hogy jó-e a ciklus, van-e peteérés (stb.), ha ez jó, akkor folytatodik a pozitív tesztre várással, most miért nem sikerült (stb.), aztán a pozitív teszttel sem marad abba: várakozás az első vizsgálatra, aztán a 8 hetesen lesz-e szívhang, aztán a 12 ultrahangon minden rendben lesz-e, aztán...aztán...
Szóval nincs megállás. :) Nekem is lassan telnek a napok az első vizsgálatig a pozi teszt óta... Talán még nehezebben is, mint előtte...
Mindenkinek kitartás kívánok, ahhoz ahol éppen tart a "mókuskerékben". :) Sok "ígéretes" görbét látok, drukkolok mindenkinek! :)
Ancsi2014
2013-09-30 13:14:28
 
Sztem jól mondod, mert dokim is valami ilyesmit mondott csak túl gyorsan, meg nem is figyeltem annyire örültem hogy van peteérésem :) Nekem elméletileg kiszabadult a petém. El is magyarázta a doktornő, hogy most visszamegy a petefészekbe(asszem) és a petevezetőben találkozik a spermával és ha mindenki jó helyen volt jó időben akkor 7-9 napon beágyazódik.
Bevallom ezért reménykedek, hogy sikerül, mert mi csütörtökön és vasárnap voltunk együtt, nekem pedig elméletileg vasárnap vagy legkésőbb hétfőn volt tüszőrepedésem. Elméletileg akkor még életképes spermával kellett találkoznia a petémnek, nem?
capri
2013-09-30 13:08:11
 
Ancsi, kérdezz nyugodtan, de nem biztos, hogy szakszerű választ adok. Azért remélem, nagy hülyeséget sem fogok. :-) (De ha mégis, nyugodtan javítsatok ki!)
Szóval a peteérés maga egy folyamat, ami a tüszőrepedéssel ér véget. A ciklus első felében néhány tüsző érni kezd, majd lesz egy, ami domináns tüsző lesz. Amikor ez a tüsző megérik és kiszabadul, az az ovuláció.
Viszont előfordulhat olyan is, hogy a tüsző mégsem tud megrepedni és kiszabadulni. Hogy ennek mi az oka, arra én is kíváncsi lennék. Illetve arról is ellentétes véleményeket olvastam, hogy ebben az esetben felmegy-e szépen a hő vagy sem...
Ancsi2014
2013-09-30 12:56:18
 
Capri, kérdezhetek? Az mit jelent, hogy ha van peteérés még a tüszőrepedés nem biztos? NEkem a doki ezt írta a papíromra: jobb oldalon egy 18mm-es összeesőben lévő tüsző látható.
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!