Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-09-30 12:05:42
 
szabinka84
Ha nem bírod ki reggelig, és délután szeretnéd, akkor előtte próbálj kevesebbet inni, ugyanúgy, mint az ovutesztnél...hogy koncentráltabb legyen...mert ha nem sokkal előtte ittál, szerintem adhat álnegatív eredményt a felhígulás miatt.
Bármikor is tesztelsz, mi nagyon várjuk az eredményt. Egy hete volt az utolsó pozitív teszt, itt az ideje a következőnek...:)
capri
2013-09-30 12:03:45
 
Ancsi,
így van, ahogy Moha írja, ez olyan picike csökkenés, hogy szót sem érdemel! :-)
Ha negatív gondolataid vannak, azt is nyugodtan kiírhatod itt (szerintem a többiek is egyetértenek), senki nem fogja leharapni a fejed. :-) Sőt, inkább próbálunk vigasztalni.
Moha13
2013-09-30 12:03:17
 
Ancsi2014
Azért van ez a fórum, hogy jól megbeszélhessük a dolgokat. Szerintem a jó pár hónapja sikertelenül próbálkozó nőt csak a hasonló cipőben járó nő érti meg, senki más nem. Sőt, nem is izgatja abszolút az a sok hülye gondolat és aggódás, ami a fejünkben van, tehát fölösleges szóba hozni bárkinek, aki épp nem éli át. Legalábbis szerintem. :)
Én egyébként nem aggódom amiatt, hogy rá vagyok görcsölve. Igen, rágörcsöltem...és akkor mi van? Nyilván, mert már nagyon szeretném...és nem tudok direkt nem rágörcsölni...ne gondolj egy piros labdára...:)
szabinka84
2013-09-30 12:02:34
 
Sziasztok!vettem tesztet a neve Gabriel azt mondták akár du-án megcsinálhatom.szerintetek?
Ancsi2014
2013-09-30 11:57:00
 
eltűnt amit még írtam Neked Moha13 ... én lélekben felkészültem már mindenre, de nem fogok negatívkodni, főleg nem itt közöttetek amikor mindenki olyan segítőkész és szeretettel teli. Jó Veledek tartani a kapcsolatot...eddig nem tudtam senkivel megbeszélni ezeket. Mindenki csak azzal fáraszt,hogy ne görcsöljek rá, majd összejön stb...én meg fejbe tudnám ilyenkor vágni őket. Gáz, ugye? Tudom én is, de néha tényleg kupán tudnám őket vágni. Cseréjen helyet velem, megnézném ő nyugodt lenne-e.
Ancsi2014
2013-09-30 11:53:45
 
Moha13 köszönöm
Moha13
2013-09-30 11:41:40
 
Ancsi2014
Ez csak minimális csökkenés, nem lényeges...mert továbbra is szép magasan van. :)
Ancsi2014
2013-09-30 11:35:49
 
Jó reggelt Lányok! Olyan megnyugtató reggel Titeket olvasni ... még ha nem is vagyunk sokkal előrébb de összetart minket a reménykedés. Nagyon drukkolok Szabinka és arachnoidea én, meg persze magunknak is Moha :)
Capri, de örülök Neked :) Remélem jól telt a hétvége.
Én reggel ma így, sajnos lejebb ment a hőm :'(
Moha13
2013-09-30 11:01:40
 
NewHope
Fogalmam sincs, hová rakja majd be...ovuteszt mikor volt pozitív és mikor nega először?
NewHope
2013-09-30 10:56:37
 
Tényleg: aki nagy görbeguru - vajon hová fogja betenni az ovut ha holnap pl 36,6 lesz a hőm?
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!