Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-12-09 19:26:03
 
Kiara
Hát hogy ne emlékeznénk Rád! Legalábbis, én igen...mi is március óta próbálkozunk...
Örülök, hogy végre elmozdul a dolog és nagyon szorítok, hogy mielőbb sikerrel járjatok! :)
Mirmite
2013-12-09 18:35:06
 
Sziasztok Lányok!

Luciffer Én is szeretném ha babásan is maradnál köztünk:)
Rámférne a rajz tehetséged is sajnos:(
Kicsit korán estem le de sajna ez nem jelent jót:(

Antika
2013-12-09 17:24:55
 
Vagy rá érek még?
Nem akarok semmiről sem lekésni csajok :D
Az e havi görbém:
Antika
2013-12-09 17:23:31
 
Halihóóó!

Holnap érkeznek a tesztecskéim :D
Szerintetek már holnap este kezdjem, 8. napom lesz?!
Csatolom az előző havi görbémet :D

Kiara
2013-12-09 16:49:38
 
Sziasztok!
Szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat, hát ha van aki hasonló cipőben jár..
Nem tudom emlékeztek-e rám, március óta próbálkozunk, szeptemberbe volt egy pozi tesztem, majd lett egy 4 hetes felszívódó terhességem..1 hónap pihi és utána újra belevágtunk, azóta ez a második ciklusom.
Azt utolsó 2 ciklusomnál mensi előtt egy héttel nekiálltam barnázni, vagyis az első 1-2 nap nagyon enyhe nagyon kevés rózsaszínezés és utána vált barnára...nálam ez nem megszokott dolog így ma elmentem orvoshoz mert éreztem hogy valami nincs rendben.
Nagyon kedves nőgyógyászom van és nem régóta ismer mert most költöztünk ide...
Bár ezzel nem feltétlenül értek egyet de azt mondta hogy 2 egészséges párnak 9 hónap alatt már bőven össze kellett volna hozni egy kisbabát, ha ennyi idő után nem jön össze akkor valamelyik félnek segítség kell...mondtam neki az 1 évet de azt mondta ő nem híve hogy addig kéne húzni a dolgokat.
Nagyon alaposan megvizsgált, uh-alapján nem volt peteérésem, nagyon vékony a méhnyálkahártyám és még egy felszívódó cisztát is talált. Azonnal írt fel clostit, a héten kezdődő új ciklusom második napjától kell szednem 5 napig 2x1 db-ot. Mennem kell a 13.napon uh vizsgálatra és a páromat beutalta cuccos vizsgálatra.
Szóval szomorú vagyok de boldog is mert nem kell kivárnom az 1 évet, hanem most nekiállunk segítséggel babát gyártani..Reméljük a closti meghozza a várva várt sikert..Ha úgy érzitek valami nem stimmel ne féljetek segítséget kérni, nekem jó fej a dokim hogy nem vár tovább, ha nem tette volna akkor az asztalra csaptam volna :-) nem kis dolog múlik rajta, hanem hogy család lehessünk!Sok sikert mindenkinek!
capri
2013-12-09 16:38:30
 
Mirmite, Ancsi2014, Mkinga, veletek mizújs?!
Antika
2013-12-09 16:28:10
 
Luciffer ezt a feltételt én is szeretném, ha teljesítenéd!
Nagyon hiányoznál nekünk :)
Nagyon drukkolok!
capri
2013-12-09 15:56:31
 
Luciffer, én nagyon drukkolok Neked, de van egy feltételem: nem hagyhatsz itt bennünket babásan sem! :-P :-D
luciffer73
2013-12-09 15:27:03
 
Na gyerekek, akkor beszámolok:
reggel ugye a rózsaszínes cucc miatt, meg a hasfájás miatt felraktam egy dugót. Most ellenőriztem...még mindig ugyanaz a rózsaszínes izé...kb ugyanaz, amit reggel is láttam...még mennyiségileg sem egy etvasz...olyan, mintha reggeli adag lett volna össz-vissz és kész. Holnap reggel a hőmből és az újabb dugócserénél kiderül, hogy most akkor havizok, vagy nem...mert egyenlőre úgy tűnik, hogy nem :p
...még nem tudok örülni, de gondoltam megosztom veletek.
...lányok...a tájékoztató olvasásánál ezért vettem elő a paraszti eszemet...de ezek szerint parasztabb volt a megengedettnél :DDDDD
Moha13
2013-12-09 13:49:01
 
luciffer73
PErsze, hogy ráírják, a gyógyszergyártók mindig magukat is védik, nyilván. Ha nem írnák rá azt a 3 oldalnyi mellékhatást minden egye bogyóra, akkor bárki beperelhetné őket bármikor...de ők ráírják még azt is, ami még sosem fordult elő senkinél sem, így ők már tuti mindent elmondtak :D
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!