Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
kbettina
2013-12-10 10:58:56
 
Köszönöm neked is:)
Moha13
2013-12-10 10:56:53
 
kbettina
Szerintem a full kőolajos és állatokon tesztelgetős Nivea márka helyett válassz inkább valami tiszta növényi olajat, pl. mandulaolaj, szőlőmagolaj, ezek nagyon jók, de akár a sima extra szűz olívaolaj is szuper. :)
luciffer73
2013-12-10 10:03:55
 
Majd akkor köszönd meg, ha már megszűltél és nem látsz magadon csíkokat! :)))))
kbettina
2013-12-10 09:56:15
 
köszi:)
luciffer73
2013-12-10 09:49:07
 
Nekem a sötétkék nivea volt a legjobb...akinek anno én is ajánlottam, eddig még mindenki dícsérte...őszintén szólva, ha én nyáron leégek (ami nem nehéz, mert fehérbőrű vörös hajú vagyok), akkor is ezzel kenem magam. Azonnal elkezd hatni...másnap meg elkezdek bebarnulni és nem hámlok...nem tudom mi lehet benne, de nekem eddig ez jött be. És ami fő, hogyha az ember nem ken magára egy flakonnal, akkor még csak nem is zsírosodik a bőre tőle, de mégis pont erre van szüksége, hogy ne száradjon ki, megfelelően legyen hidratálva és ezáltal sokkal kevésbé reped én csak ajánlani tudom. És nem is egy horror összeg
kbettina
2013-12-10 09:40:49
 
és sima testápolóval,vagy vmi spéci cuccal kented?
luciffer73
2013-12-10 09:38:02
 
Karolina én mondjuk megtudlak érteni....bár annyit buzerál az egyik barátnőm, hogy lehet mégiscsak veszek ma tesztet :)))
bettina....de azóta telt el idő...inkább előzd meg. Láttam én nagyon durva striákat anno...frankón félelmetes volt. A csajszi úgy nézett ki, mint akit az ura egy vastag nádpálcával ütögetett...nagyon gáz volt. Én bizony végig kencéztem magam...a mellem még így is megrepedt egy picit...a hasamon, meg a sejhajomon szerencsére semmi nem látszódot...mondjuk az is igaz, hogy én 20 kilót rántottam magamra hét hónap alatt :DDDDD A chips, meg a jégkrém sokat rontott :)))))
kbettina
2013-12-10 09:25:30
 
Karolina!én is ugy voltam h megfog jönni.sirtam is a férjemnek,és mondtam neki h ha elmulik a havi,irány a doki.és tessék...nem jött meg:)
kbettina
2013-12-10 09:22:00
 
Köszi csajok!
Lucifer! Nem csinálok több tesztet.igérem:) remélem h nem fogok kirepedezni,máskor se volt vele gondom szerencsére.:) remélem ezuttal se lesz:)
Karolina01
2013-12-10 09:20:22
 
Lucifer! Nem merek reménykedni, majd ha a nem várt nem jön meg, talán akkor..
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!