Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Antika
2013-12-09 06:54:12
 
Jó reggelt!
Luciffer nagyon drukkolok!
Napsugár neked is szorítok!

Én nagyon ingadozó vagyok mostanság.
Ma így :
Dzsudzsa
2013-12-09 06:54:09
 
Luciffer73!
Hát tényleg nem semmi!!!!! Nagyon-nagyon várom az esti beszámolót. HA rám hallgatsz, már el is felejtetted a rózsaszín maszatot. Nincs, és kész!
Én éjjel max. 4 órát aludtam, a hőm is :)
luciffer73
2013-12-09 06:43:22
 
Sziasztok!
Ezer és egy éve....
Gratula mindenkinek, aki pozi...aki vérezget pihenjen sokat...és mindenképp beszéljen a dokival.
Nem érzem magam babásnak...a melleim szétrobbannak...még ma reggel is ami fura, hiszen a mensi napján már nem szokott fájni..vagy legalábbis jóval kevésbé...és a hőmet nézzétek...azért ez sem piti...azt hittem rosszul látok. Egyébként tegnap kellett volna megjönnie...ma viszont már rózsaszínes cuccot töröltem...ezért felraktam a dugót...hátha
Szilvia1980
2013-12-09 06:37:52
 
Jó reggelt!

Moha:én jeloltem a grafikonon, csak a gep a 11 napon ugy gondolta, hogy felulirja a bevitt adatokat:) en sem ertem, hogy rakhatta es szinezte at a grafikont?!
20ml erzekenysegu a teszt

Napsugar:

Nagyon nagyon szoritik, szep a gorbrd!!
napsugar24
2013-12-09 06:33:02
 
Sziasztok! Ma reggel így
Moha13
2013-12-08 22:59:05
 
Lányok!
Ezt most olvasgatom, a tojásról elolvastam az egész cikket, nagyon hasznos dolgok vannak benne, amik nekünk most pont jól jönnek...szóval egyetek tojást!!! :)
Meg az összes többi tápanyagdús, vitaminos dolgot is...:)
Moha13
2013-12-08 22:55:47
 
monika80
Nálad úgy tűnik, megvolt az ovu...:)
Csak nem tudni, pontosan melyik napon. Az az üres karika az nemmérés vagy a rendszer kiszedte mert szerinte nem odavaló volt a hő?
Moha13
2013-12-08 22:53:55
 
kbettina és Katkamanó

Köszi az infókat.
Igen, én is ezért gondoltam, hogy talán ő is szedhetné, de ezt még megbeszéljük...:)
Én mindenesetre szedem, és már úgy telesollvastam magam pozitív kimenetelű e-vitaminos sztorikkal, hogy hiszek is benne nagyon...:):):)
Ez amúgy is a babás ciklusom...szóval...tegyünk érte...:D

Egyébként egy barátnőm mesélte, hogy amikor állatorvosi rendelőben dolgozott, az e-vitamin csodaszer kategória volt olyan állatoknál, akiknél nem jött a várva várt szaporulat, mert kicsit öregecskék voltak már vagy ilyesmi.
Most ezt nem azért mondom, mert állatkákhoz hasonlítom magunkat, na de a teherbeesés az teherbeesés, a csodaszer meg csodaszer...:D

Szilvia
Ha a 7. napon még megvolt, miért nem jelölted a grafikonon?
Amúgy még mindig azt mondom, hogy csinálj holnap is ovutesztet és meglátjuk, hová halad...ha halványodik, akkor valószínűleg megvolt...ez milyen érzékenységű teszt?
kbettina
2013-12-08 21:12:06
 
ja!és minden nap 1,és nem minden másnap.
kbettina
2013-12-08 21:08:05
 
katkamanó!nem is tudtam ezt:) moha!akkor bocsi,szedjétek mindketten:)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!