Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2013-12-09 08:26:49
 
Capri!

Nekem 16.napon negatív volt,17. napon pozitív,és a 19.napon volt ovum:-)))

karolina01,neked is ígéretes a görbéd:-)))
Karolina01
2013-12-09 08:24:31
 
Capri!
Nézd meg az én görbémet. Nekem a 6. napon mutatott pozitívat az ovu teszt, holott a hőm szerint a 11. napon volt. Viszont a zöld vonal mást mutat. Tehát ovu előtt 2-3 nappal van pozi teszt.
Ha minden jól megy, holnapra feljebb kéne, hogy menjen 1 tizedet legalább. Ami számomra érthetetlen, hogy a bimbóim miért ennyire érzékenyek. Ilyenkor már nem kéne, hogy fájjanak.
luciffer73
2013-12-09 08:17:40
 
Szia Capri!
Eltűntem, mint az arany...szamár...vagy mi?! :DDD
Az van, hogy olvastalak benneteket, de nem akartam semmire sem reagálni...rájöttem magammal kapcsolatban, hogy sok minden hat rám, amit írtok...ha valakinek fáj a hasa, akkor tuti, hogy fél órán belül az enyém is elkezd...ésatöbbi :))) Jó lenne végre a terhességet is produkálni, de ez még egyenlőre nem sikerült..vagyis nemtom. Remélem, de majd meglássuk...a vak is ezt mondta :))))
A hasam egyenlőre fájdogál...ezt mondjuk annyira nem szeretem...de úgy vagyok vele, hogy vagy sikerült, vagy nem...vagy megjön, vagy nem. :/ Hülye hozzáállás, de már nem tudom másképp átvészelni...túl sok sikertelen hónap volt már.
És akkor most válasz az lh tesztre...nekem a frankó ovu előtt 1-2 nappal elkezdett látszani, nagyon, nagyon halványan a csík...de gondolom ez egyénenként változó...attól függ, hogy kiben mennyi a hormon hozzá.
...capri kielégültél kérdésileg? :))))))
capri
2013-12-09 08:11:51
 
Jó reggelt! :-)
Luciffer, áááááááááá... :-))))) Jól írja Krisztibaba, siralmas. :-)) (Egyébként meg hol jártál, báránykám?!:-D )
Napsugár, barnázással, rózsaszínezéssel mi a helyzet? Továbbra is drukkolunk erősen!
Krisztibaba, szépen megemelkedett a hőd! :-)
Karolin, holnapra felfújjuk még egy kicsit! :-)
Én megtörtem a sormintámat. Az ovutesztem még mindig hómező. Ovu előtt mennyivel szokott látszani nektek a második vonal? (Tegnap is kérdeztem, de senki nem válaszolt. :-( )
Karolina01
2013-12-09 08:05:35
 
Sziasztok!
Tényleg mindenkinek nagyon érdekesen alakulnak a görbéi. Én sem panaszkodhatom...
Lillz
2013-12-09 07:58:48
 
Jó reggelt evribádi!
Csak gondoltam beköszönök gyorsan mielött dolgozni indulok. Úgy útálom a hétföt... :/
A görbémen semmi extra. Legyen szép hetetek!
luciffer73
2013-12-09 07:58:15
 
:)))
Nagyon aranyosak vagytok!!!! Én is nagyon kiváncsi leszek ennek a végkimenetelére...Majd napközben azért asszem leellőrzöm azt a dugót...az a baj, hogy baromi stresszes melóhelyem van...már majdnem csoda lenne, ha tényleg...még leírni sem merem :))))
Tesztet még tuti nem veszek...babonából. Eddig még mindig úgy jártam, hogy ha vettem és megcsináltam, meg is jött :/ de úgy rendesen.
krisztibaba85
2013-12-09 07:52:27
 
Jó reggelt:-)

Hát Luciffer:-))))))

Hát elég szarul néz ki a görbéd,siralmas:-)))))))))))))))))))Oh te szegény:-))))))))))))

Hajrá:-)))

Napsugár,alakul az a görbe:-)Csak így tovább:-)

Én ma bezöldültem nagyon örülök neki,főleg hogy minden összepasszolt:volt tojásfehérjés nyák 3 napig,középidős fájdalom,és az ovu elötti napon tényleg sokat szurkált középen a hasam,föl is szisszentem rá párszor szóval,alátudom támasztani hogy az edzés(aerobic),és fogyás pikk-pakk helyrerakja a dolgokat:-)))
Ani0630
2013-12-09 07:01:53
 
Jo reggelt.nem tudok mit hozzafuzni....en ma igy
Moha13
2013-12-09 06:56:03
 
luciffer73
Nem is mondok semmit a görbédre...csak csendben mosolygok...:)

Én ma így...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!