Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
krisztibaba85
2013-12-10 07:19:18
 
Jó reggelt:-)

Luciffer!Hát szavamra mondom(írom):-))),te dinka vagy:-)vicces dinka,de jót röhögtem:-)))Hajrá csajszi!!!

Kiara,jó volt olvasni hogy "elvétve" akadnak még ilyen jófej orvosok,drukkolok neked:-)

Én ma így:Olyan megnyugtató a gondolat hogy volt ovum:-))).És milyen boldog leszek ha majd terhes leszek,szupiiii lesz:-)))
Archangel85
2013-12-10 07:08:38
 
Kiara!! Én is most kezdem a a clostit :)
Bár nálunk minden rendben hála istennek, azt mondta adoki ezzel a kis segítséggel mi is család leszünk :)))

Moha13
2013-12-10 06:59:38
 
capri
Na, ez klassz! :)
Látjátok, ezért szoktam írni, hogy a kritikus időszakban akár naponta többször is meg kell nézni az ovutesztet, mert ennyire gyorsan változhat az eredmény. :)

luciffer, Ani0630
Szépen kanyarognak ezek a görbék...:)

Én meg kihűltem...:)
Ani0630
2013-12-10 06:37:53
 
Jo reggelt.
Nem tudom mi tortent de ma felment vissza a höm.Atlagosan 27 naposak a ciklusaim, az utobbi 3 honapban 26 naposak voltak. Vas.este ota faj a hasam.mintha meg akarna jonni.Ennyi ideig nem szokott fajni max egy napig szokott es meg aznap megjon.
Szerintetek?
luciffer73
2013-12-10 06:37:25
 
Jó reggelit!
...nagyon aranyosak vagytok, de ne szaladjunk ennyire előre az ebihalasodással! :D
Jelentem még mindig nem érzem, hogy többen lennék...van egy sanda gyanúm...szerintem ugyanazt játszom el, mint egy pár hónappal ezelőtt...akkor is a 24 napos ciklusomban 29 napra jött meg. Ott se volt csalódás, hiszen egyszerűen tudtam, hogy egyedül vagyok. Az érzés ugyanaz...vagyis semmi. Fáj a hasam...hol folyamatosan, hol meg egyáltalán nem. A cickóim szétdurranak, ez viszont már biztos...a NASA is szólt, hogy a műholdjuk kiszúrt két pestre nem illő domborulatot :DDDD
A másik, amiről eddig senkit nem nagyon hallottam láttam írni...most már második napja úgy kelek fel, hogy majd megdöglök, olyan melegem van. Konkrétan szakad rólam a víz. Lehet, hogy nem is terhes vagyok, hanem klimaxolok! :))))
Az már milyen vicces lenne?....nem lenne az! :DDDDD
És egyébként meg ma picit csökkent a hőm...na nem túlzásba, de azért csökkent.
Kiara...ez a doki iszonyatosan szimpi, még így ismeretlenül is. Milyen igaza van, hogy nem vár éveket...tetszik a hozzáállása...de tényleg! :)
Egyébként ma reggel a dugón semmi sem volt...de semmi...még rózsaszín sem volt, csak hasfájás van :/
Én ma így
Adrienn830
2013-12-09 23:21:15
 
Sziasztok! Dec 8.-ára nem vártam ma 9.-e van de még nem jött meg de szelét fájdalmat sem érzem, de a tesztek negativak voltak. Ma így állok
capri
2013-12-09 20:28:44
 
Csak gyorsan írok. Reggel annyira aggódtam, mi lesz már az ovutesztemmel. Hát jelentem, az esti totál egyértelmű pozi!!! :-))) Reggel nem is látszódott a második csík, meg tegnap a délutánin sem. Szép estét mindenkinek, holnap jövök!
Moha13
2013-12-09 20:19:45
 
Na, azt hiszem, nem hiszek a horoszkópokban...
Ebbe is véletlenül futottam bele, hát elolvastam a sajátomat:

"Halak

....
A házasságokban, régi együttélésekben, ha gyermekre vágyakoztok, ebben a témában nem megy minden úgy, mint ahogy szeretnétek. Több időt, energiát és talán pénzt is fordítotok arra, hogy ez az álmotok valóra váljon."

Na, kösz...:X
Ez tuti nem igaz...mert ez a mostani a babás ciklusom...tehát a jövő évben már nem babásodásra, hanem babára fogunk költeni...:)
Adry03
2013-12-09 19:59:33
 
Sziasztok !

Luciffer

A hőd jól felment. Szorítok, hogy ott is maradjon !
Szerintem még nem szükséges a "dugó".

Kiara

Üdv itt. Persze, hogy emlékszem. Szerencse, hogy a dokid ennyire jó fej és nem várta ki az 1 évet.


Részemről maradtam ahol voltam.
Moha13
2013-12-09 19:30:44
 
Mirmite
Hátha visszamászik még...

Antika
Az eddig ciklusokban hol volt az ovud? Mert nekem pl. vándorolgat, eddig legkorábban a 12. napon volt, ezért én már a 10. napon elkezdek tesztelni. Szerintem a legkorábban előfordult ovu előtt 2 nappal elég. De ha megjönnek, szerintem holnap is csinálhatsz egyet a biztonság kedvéért...
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!