Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-12-09 11:47:48
 
luciffer73
Akkor ez Neked is a babás görbéd, mi? :):):)

capri
És miért csak ovuig eszed? Te tudsz valamit, amit én nem? :)

Amúgy én folsavval már január óta tömöm magam...igaz, csak 800 mikrogrammos és pár hónapja már nem mindennap eszem...de most elkezdtem az e-vitamint és a folsavat is minden nap meg fogom enni...mert ez a babás ciklusom...:)
luciffer73
2013-12-09 11:13:38
 
Moha én már kb egy hete eszem a vitaminokat...folsav, e-vit
Én veled vagyok....és a lovakkal! :DDDD
capri
2013-12-09 11:13:36
 
Moha, köszi! Tetszett az a "később lesz ovud, mint ahogy eltervezted". :-DDD
Én már nyár óta szedegetem az E vitamint, 100 mg-ost, de csak nagyjából ovuig (nem mindennap, egy-egy nap kimarad), a ciklus végén már nem.
Moha13
2013-12-09 11:00:50
 
capri
Nekem is a pozi ovuteszt előtt 2-3 nappal kezd látszani halovány második csík. Ha most a 11. napon még semmi, a 14. napi ovu még simán belefér. Akkor kezdj aggódni, ha a 13. napon is full negatív...de akkor is csak amiatt aggódhatsz, hogy később lesz ovud, mint ahogy eltervezted. Nekem volt már ilyen...teszteltem állandóan a 10. naptól, erre mikor lett ovum??? Hát a 16. napon :D Direkt csinálja ezeket a szervezetem, tudom...
De mindegy, mindjárt úgyis babás leszek és onnantól nem érdekel semmi sem...:)

Ki szállt még be az e-vitamin kúrába ebben a ciklusban?
capri
2013-12-09 09:16:07
 
Krisztibaba, köszi!
Szilvia1980, írd be a google-ba, hogy pozitív lh-teszt és keress rá a képekre, kidob egy csomót, még tesztsorozatokat is, ahol látszik, hogy erősödött.
Szilvia1980
2013-12-09 09:04:18
 
Lanyok!

Tudna valaki nekem ide egy kepet rakni egy pozitiv ovu tesztrol es egy negativrol??
Nagyon halas lennek!!! Ossze tudnam hasonlitani az enyemmel!
Elore is koszonom!!
krisztibaba85
2013-12-09 09:02:42
 
Jniki28!

Én ezt találtam:

A spermium analízis normál értékei:


3-5 nap carentia
Ejaculatum: 2- 5 ml pH: 7.4 küllem: opálos
Spermiumszám: 20 – 60 millió/ ml
Jól mozgó sejt: több mint 60 %
Normál alak: több mint 60 %
Viszkozitás: 30 percen belül elfolyósodó
krisztibaba85
2013-12-09 09:00:04
 
Capri!

A 16. napon nagyon nagyon halvány volt,tényleg csak ha fény felé fordítottam akkor lehetett látni de nagyon halványan,a 17. napon meg ugyanolyan erős lett a második csík,mint az első.
jniki82
2013-12-09 08:59:56
 
Sziasztok!

Olvasgattam a papírt amit a dokim adott és ott a párom andrológiai vizsgálata mellett ott van zárójelben, hogy 5 napos carntia.Megmondaná valaki, hogy ez mit jelent?
Én így állok, de sokat nem tulajdonítok neki, mert mindig ilyen magas a hőm plusz pedig tegnap fájdogált mellbimbóm és lett egy pattim a vállamon, ez nálam sajnos a mensi jele!:(
capri
2013-12-09 08:53:01
 
Köszi a válaszokat! Luciffer, még nem teljesen! :-DD
Szóval akkor ha ma még egyáltalán nincs csík (11. cn.), akkor azért még beleférhet az ovu 14. nap körül?
Krisztibaba, és mikortól kezdted látni a második vonalat? (Azt tudom, hogy mi a pozitív/negatív, az érdekelne, hogy általában mikor jelenik meg - még ha először csak halványan is - a második vonal.)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!