Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65814 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Karolina01
2013-12-10 14:52:21
 
Napsugár!! Gratula!!!! : o)))))))))
capri
2013-12-10 14:34:58
 
Napsugár, gratulálok a szép erős kétcsíkoshoz! :-))) Pihenj sokat, és rendben lesz minden!

Monika5, Neked is gratula a jó eredményekhez! Látszik már a pocakod? :-)
luciffer73
2013-12-10 14:25:30
 
Napsi..gratula! :DDDD
Azt néztem, hogy ha esetlen én is...szóval akkor nem sok nappal vezetsz hozzám képest, de nekem se viszolygásom, se öklendezésem, se étvágytalanságom...:)))) Ez valószínűleg oda fog vezetni, hogy sikerül majd egy plusz 70 kilót híznom :DDD...köszi, hogy elmesélted, hogy a szokásos dolgokon kívül te semmi furát nem tapasztaltál...hát akkor én nem tudom...tényleg olyan vagyok mint egy vadászkutya...vagy mi? :/ Hozzáteszem...bár ezt már írtam...most én se érzek semmi ilyesmit...mindegy...majd kiderül, de neked nagyon örülök. Szunyálj csak sokat...a szervezet tudja, ogy mire van szüksége...fogadj szót neki! :)))
napsugar24
2013-12-10 14:17:19
 
Sziasztok!
Egy kis jelentést szeretnék adni!
Eddig még nem jött meg, és ma elvégeztem a 18. napi gyógyszertári tesztelést-és szép két csíkos lett-25-ös. Írtam a dokimnak, aki nagyon örült, és mondta hogy folytassam a progit, s jövőhéten kedden mehetek. Remélem addig minden rendben lesz.-Ha meg nem-többet már nem tehetek.
Lucifer-én semmi furcsát nem vettem észre a vizeletemen, s ezelőtt sem.
Ezelőttihez képest, talán, nem kifejezetten a mellbimbóm fáj-és ez idegesített is. A derekam néha szokott, és második napja öklendezek, de már annyira, hogy ma egy gyerek mellett is, ahogy odajött az asztalomhoz.
Az ételt mostmár nem nagyon kívánom, minden délután alszok vagy 2,5 órát.
Szóval a sors kezében vagyok-és bizakodunk
luciffer73
2013-12-10 13:56:20
 
...igen ez a "herótom van a szextől" ismerős érzés...rendesen meg kellett, kell magamat erőszakolnom, és az utóbbi időben az uramat is, hogy egyáltalán legyen valami. Már írtam, hogy ha leszáll az éj, én szinte pánikszerűen akarok elaludni! :DDDDD
kbettina
2013-12-10 13:51:22
 
:D :D ja és lépzeld mióta tudom h babás vok,sokkal jobb a sex:):) végre nm azon görcsölök h most összejön-e?! A babatéma utolsó idejében már a sex gondolatától is rosszul voltam.
luciffer73
2013-12-10 13:41:31
 
Gyere bettina....ezen a piacon olyan lángosokat ehetsz, hogy felér egy orgazmussal! :DDDDD
kbettina
2013-12-10 13:40:49
 
ezer éve nm ettem már lángost.faluhelyen nm árulnak, városba meg ritkán megyek:)
luciffer73
2013-12-10 13:28:07
 
Teljesen más...és nem ideillő
Elmondom mit ebédeztem...sonkával és füstölt sajttal töltött lángost, a tetején fokhagymás cuccal és tejföllel...ezt kívántam meg...és nem, nem...ez nem az a kívánás volt...egyszerűen finom...itt a Fény utcai piacon csinálják a legjobb lángosokat...ennyi...remélem kedvet csináltam nektek az egészségtelen zsíros, de annál finomabb kajához! :DDDDD
Ha sokáig nem jelentkeznék, az két dolgot jelenthet...vagy bealudtam a jóllakottságtól, vagy megrepedtem mint a véreshurka... :D
Monika5
2013-12-10 12:23:35
 
Moha13,
köszike, körülnézek majd. :)
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!