Fórum

Kérjük, hogy a fórum használata előtt olvasd el a fórum szabályait!


A kiválasztott beszélgetés: Itt a görbém :)

Ebben a beszélgetésben 65810 hozzászólás volt eddig. Szólj hozzá te is! Fontos a véleményed!

Ha valami másról szeretnél beszélni, válassz másik beszélgetést Mindenféle témakörben vagy lépj vissza a fórum főoldalára!

Email értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik ehhez a beszélgetéshez!
Moha13
2013-12-11 07:16:22
 
Jó reggelt!
Adry03, Ani0630, nagyon szépek ezek a görbék, mindjárt tesztközelben...:)

Én még csak az ovut várom. :)
luciffer73
2013-12-11 07:12:00
 
Sziasztok!
...és tádááááám....természetesen a mai tesztem negatív lett. Erre számítottam, úgyhogy nem estem pofára...:))) Akkor lepődtem volna meg, ha mégis pozit mutat a teszt. A melleim még mindig majd szétdurrannak, de a ma reggeli hőesésem alapján nemsokára kezdhetem a következő hónapot
...és íme!
Szilvia1980
2013-12-11 07:08:15
 
Jó reggelt!

Napsugár! Tiszta szívből GRATULÁLOK, jó egeszséget,sok örömöt!:)
Vigyázz magatokra!!
krisztibaba85
2013-12-11 06:56:18
 
Jó reggelt:-)))
Adry03,Ani,hajrá:-)))

Luciffer mi a helyzet?????

Én így:
Ani0630
2013-12-11 06:39:22
 
sziasztok
en ma igy
Antika
2013-12-11 06:29:02
 
Jó reggelt!
Már húzom is a csíkomat :D

Ma így:
Adry03
2013-12-10 22:12:05
 
Sziasztok !

Olyan fáradt vagyok, hogy mire végigolvastam mindent a fele már ki is esett.


Napsugár

Óvatos gratula ! Szorítok, hogy minden oké legyen.

Persze megy a drukk mindenkinek !

Én ma kicsit lejjebb.
yyykiw
2013-12-10 20:38:34
 
Köszönöm a gyors választ Monika5 :))
Monika5
2013-12-10 20:17:03
 
yyykiw,
Nem vagyok orvos, de a segítség menüpontban Dr. Tekse István pont egy hasonló kérdésre válaszolt utoljára egy külföldön élő kérdezőnek (a barnázás beleszámít-e,vagy a vérzéstől számolt 5. naptól kell bevenni, stb.)
Arra ezt a választ kapta (ha nem találnád):
"A rendes vérzéstől számítsa, legyen kedves, az első napot (a mi gyakorlatunkban egyébként a 2-3. naptól használjuk a Clostylbegytet)."
Tehát a doki szerint a 2-3. naptól kell bevenni, szóval a te 3. napi bevételed alapján ez nem rossz, sőt. :) Sok sikert!
Ildibaba81
2013-12-10 19:54:57
 
Sziasztok!

Napsugár!

Gratula! Sok boldogságot kívánok nektek! :)

Az én életemben újabb dupla csavar állt be: hívtak a régi helyemre vissza tanítani, ami nagyon gondolkodóba ejtett, de akkor - már ha valóban átmennék - újra elölről kezdődne a 4 hónap próbaidő, így annyira megint nem lennék rajta lelkileg a baba projekten, mert hát ki tudja, ha 4 hónapos terhes lennék a próbaidő lejártakor, az már ugye valószínűleg nehezen letagadható és nem tudom, akkor véglegesítenének -e, ha tudnák, már csak 1-2 hónapig vagyok úgyis... szóval jó nagy dilemma. Egyébként egyrészt mennék is, másrészt nem, nehezen tudom eldönteni, melyik hely lenne a jobb a számomra hosszú távon... :S Minden esetre az az érzésem, ezek után ez sem nevezhető egy nyugodt, babagyártós hónapnak a számomra...

NEM AKAROM, HOGY A LÁNYOM IS EGYKE LEGYEN, MINT ÉN... HELP.... huh... kicsit kivagyok, bocsika.... :0(
 
Tudományos módszerekkel segítünk természetes úton teherbe esni.
 
Lájkolj minket!